Star Wars

Biografia Luke'a Skywalkera

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oficjalna strona Star Wars donosi o książkowej biografii Luke’a wydawnictwa Scholastic.

Dowiemy się z niej więcej historii o młodym chłopaku z Tatooine, który potem odegrał wielką rolę w dziejach całej Galaktyki. Pełny tytuł książki to: A New Hope: The Life of Luke Skywalker. Jej autorem jest Ryder Windham. Premierę przewidziano na początek września 2009, zaś jej cena ma wynieść 15,99$. Poniżej wizerunek okładki.

OkładkaOkładka
Dragon Age: Początek

Romanse to zuo?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wczoraj na polskim forum społeczności Dragon Age pojawiło się polskie tłumaczenie artykułu z bloga BioWare o nazwie Romanse to Zuo.

Tekst ten dotyczy pośrednio podręcznika Dragon Age Pen&Paper. Dowiemy się z niego o jednym z aspektów kontaktów międzyludzkich – romansach. Który MG nie miał czasem problemów z graczem, który obdarzył go uczuciami daleko wykraczającymi poza zwykłą wdzięczność? A może to sam mistrz rozgrywki zaplanował płomienny romans między członkami drużyny? Najważniejsze pytanie brzmi jednak – jaki będzie skutek i pożytek z tego typu więzi?

Odpowiedzi na nie szukajcie pod tym adresem. Autorem tłumaczenia jest niezawodna Lea.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Nowa fanowska tapeta z Obliviona

Dodał: , · Komentarzy: 0

Sam na łamach Planet Elder Scrolls opublikował swoją tapetę z The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Widzimy na niej Iglicę Mroźnych Szczytów – dom z jednego z płatnych dodatków do gry, który znalazł się także na płycie z polskim wydaniem Knights of the Nine.

Tapeta
Dungeons&Dragons

Mnich w Dragonie 375

Dodał: , · Komentarzy: 0

W 375 numerze płatnego miesięcznika Dragon przeczytamy o mnichach.

Ci wojownicy skupiają się na rozwoju ciała, jak i umysłu, całymi dniami praktykując tę trudną sztukę. Poznamy sposób na budowę tego typu postaci, korzystając z blisko trzydziestu opcji zgodnych z Player's Handbook 3.

Więcej informacji o 375 numerze "Dragona" znajdziecie tutaj.

Art
Trzynasty Schron

W pewnym momencie życia każdego z nas przychodzi taka pora, że następuje chwilowy przesyt kulturą fantasy i znika cały pierwotny entuzjazm związany z odkrywaniem magii tego gatunku. Wiadomo, ile razy można ratować wioski przed najazdem orków lub mordować szalonych czarnoksiężników, którym umyśliła się władza nad światem? Logiczne jest, że czasem trzeba odpocząć i zapoznać się z bardziej przyziemnymi tematami. Niezbędnej wiedzy, która powinna zaspokoić Wasze potrzeby, powinien dostarczyć Trzynasty Schron, czyli serwis traktujący o serii Fallout oraz szeroko pojętej kulturze postapokaliptycznej, z którym właśnie nawiązaliśmy współpracę i który dołącza do grona naszych przyjaciół. Umówmy się, że obecnie naszej pięknej planecie bardziej grozi wizja nuklearnej zagłady czy pandemia grypy A/H1N1, niż widmo najazdu przez demony, nieprawdaż?

Trzynasty Schron

Liczymy, że nasza współpraca przyniesie wzajemny pożytek, skutecznie przyczyniając się do poszerzenia Waszych horyzontów myślowych, a także będzie pomocna w dalszym rozwoju obu stron. Póki co zapraszamy do zaglądania na trzynasty-schron.net i zapoznania się z zamieszczonymi tam materiałami.

Deus Ex: Bunt Ludzkości

Deus Ex 3 – nie w 2009

Dodał: , · Komentarzy: 0

Opublikowany na łamach gamingindians.com wywiad z Ianem Livingstone, prezydentem Eidosu, rozwiał nadzieje co do tegorocznej premiery gry Deus Ex 3.

W 2009 nie będzie nam więc dane zagrać w kontynuację tego ciekawego połączenia shootera i RPG. Na pocieszenie pozostaje fakt, iż opóźnienia dotkną nie tylko ten tytuł, ale i ciekawie zapowiadający się Batman: Arkham Asylum.

Wywiad znajdziecie tutaj. Tekst w języku angielskim.

Aion

Po prostu... Aion

Dodał: , · Komentarzy: 0

NC Soft poinformowało o zmianie nazwy gry. Dotychczasowy Aion: Tower of Eternity zastąpi po prostu Aion. Oczywiście jest to tylko zmiana kosmetyczna, która nie odbije się w żaden sposób na samej koncepcji gry. Wciąż nieznana pozostaje data polskiej premiery tego tytułu.

Lineage II: The Chaotic Chronicles

NC Soft postanowiło przedłużyć obchody pięciolecia swojego MMORPG-a – Lineage II.

Cała akcja ma na celu przyciągnięcie dodatkowej liczby graczy. NC Soft oferuje subskrypcję na 6 miesięcy, przy czym jeden miesiąc będzie można bawić się za darmo. Wybierając opcję na 12 miesięcy analogicznie dwa z nich nie będą wymagały uiszczenia abonamentu. Obchody pięciolecia mają zakończyć się 18 maja.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie głównej gry.

Star Wars

Ozdoby na choinkę ze Star Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak wiadomo do świąt Bożego Narodzenia jeszcze sporo czasu, ale dla tych fanów Star Wars, którzy lubią kupować przed sezonem, Hallmark przygotował małą niespodziankę.

Na swojej stronie udostępnił ozdoby choinkowe. Przedstawiają znane z sagi postacie, jak chociażby Hana Solo, oraz śmigasz Luke'a Skywalkera. Ceny wahają się między 15$ a 32$.

Poniżej dwie z ozdób. Wszystkie można kupić i obejrzeć tutaj.

Zabawka
Two Worlds

Curse of Souls już jest!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Curse of Souls to nazwa nowego add-ona do pierwszej części Two Worlds.

Wydany właśnie dodatek pozwoli graczom powrócić do Antalooru raz jeszcze. Czeka na nas blisko 40 nowych zadań oraz 4 nowe mapy w trybie multiplayer. Ponadto pojawił się tryb PvP, w którym gracze muszą zbierać magiczne kule, w czym przeszkadzać będą nam przeciwnicy.

Curse of Souls jest do pobrania w dwóch wersjach – aktualizując samą grę do wersji 1.6 lub dla posiadaczy wersji od 1.0. Obie wersje są do pobrania z oficjalnej strony gry.

Wczytywanie...