Aion

Aion – rozdział 3 dostępny!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Załoga Aionu opublikowała wczoraj trzeci rozdział ich historii pod tytułem: Millenium War. Jak sami piszą w newsie:

"Dodaliśmy dziś trzeci rozdział naszej serii zawierającej wiedzę o Aionie, tym razem rozprawiając się z "Wojną Millenium", czyli początkami walk przeciwko Balaur oraz z powstawaniem Lordów Empyrean. Możecie zaznajomić się z tą lub innymi pozycjami bogatej historii Aionu z perspektywy ludu Elyos bądź Asmodian."

Jak widać można zdobyć parę ciekawych informacji. Jeśli chodzi o Elyos to ich wersję znajdziecie tutaj, zaś wersję Asmodian zamieszczono tutaj.

Miłej lektury. ;)

Dragon Age: Początek

Blog Dragon Age: Origins!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma BioWare stworzyła na łamach portalu IGN nowiutkiego bloga gry Dragon Age: Origins. W pierwszym wpisie, szef projektu – Dan Tudge – odsłania przed nami pierwsze informacje na temat Szarych Opiekunów, starożytnych wojowników walczących o porządek na świecie. Właśnie w ich szeregi wstąpisz, gdy rozpoczniesz grę.

Motto Szarych Opiekunów to:

“In war, victory, In peace, vigilance, In death, sacrifice”

Chcecie wiedzieć więcej? Odwiedźcie oficjalną stronę bloga.

Guild Wars: Nightfall

Event w Guild Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

ArenaNet przygotowała kolejny weekendowy event dla graczy Guild Wars. Od dziś aż do niedzieli z ciał naszych wrogów wypadać będą kawałki dyniowego ciasta, które po zjedzeniu znacznie zwiększają naszą efektywność w walce, oraz buteleczki jabłkowego cydru, które rozweselą naszą cyfrową postać (zarazem dobijając jej punktów w tytule Drunkard).

Fable 2

Fable II PC w lutym?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nie trzeba chyba przypominać, iż czekamy na wersję pecetową Fable II – gry, która już podbiła serce miłośników konsol. Lionhead Studios nie wykluczało konwersji gry na PC, ale brakowało zdecydowanej daty. Niemiecki serwis Gamona.de informuje, iż trwają prace nad wersją PC, które mają zostać zwieńczone już w lutym, a dokładniej 15 lutego 2009 r. Jednocześnie przypomniano, iż w przypadku premier gier opóźnienia są niemal zasadą, niemniej czekamy teraz na potwierdzenie tej daty.

Gothic 3: Zmierzch Bogów

Zmierzch bogów?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na łamach niemieckiego magazynu 4players.de pojawiła się recenzja dodatku do Gothic III o podtytule "Zmierzch Bogów" (polska premiera 4 grudnia). Jörg Luibl dość niepochlebnie wyraził się o tym dziele, wystawiając 20% jako ocenę końcową. Dlaczego tak nisko? Przekonajcie się sami, zaglądając tutaj.

Tekst w języku niemieckim.

Fallout 3

Edytor oraz dodatki do Fallouta 3

Dodał: , · Komentarzy: 1

Firma Bethesda Softworks ogłosiła dzisiaj kiedy wypuści edytor oraz pierwsze oficjalne addony do gry.

Edytor do Fallouta 3 ma nazywać się G.E.C.K. (Garden of Eden Creation Kit), a wydany ma być już w grudniu. Pozwoli on użytkownikiem Games for Windows® tworzyć własne dodatki do gry. Według twórców edycji podlegać będzie praktycznie każdy element gry: krajobrazy, budynki, miasta, lokacje, dialogi, postacie, bronie, potwory i wiele więcej. Edytor będzie można ściągnąć oczywiście za darmo.

Oficjalne dodatki mają pojawić się na początku przyszłego roku. Będzie ich dokładnie 3:

  • Operation: Anchorage (Operacja: Anchorage). Zagłąb się w militarną symulację i weź udział w jednej z największych bitew uniwersum Fallouta – wyzwolenie Anchorage, największego miasta stanu Alaska, które zostało zajęte przez chińskich komunistów. Pełen akcji dodatek ma pojawić się w styczniu.

  • The Pitt. Podróż do przemysłowego miasta The Pitt, położonego w szczątkach Pittsburga. Wybierz stronę, za którą się opowiesz. Dodatek zapowiedziany na luty.

  • Broken Steel (Złamana Stal). Dołącz do Bractwa Stali i oczyść Stołeczne Pustkowia z tego, co pozostało z Enklawy raz na zawsze. Kontynuacja przygody głównego wątku gry. Dodatek zapowiedziany na marzec.
Książki fantastyczne

Wideoczat z Marcinem Przybyłkiem

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

27 listopada (czwartek) o godz 14.00 gościem wideoczatu Wirtualnej Polski będzie Marcin Przybyłek – twórca Gamedeca – gierczanego detektywa Torkila Aymore’a, którego powieść "Gamedec. Zabaweczki. Błyski" niedawno się ukazała. Marcin Przybyłek odpowie na wszystkie, nawet dziwne i głupie pytania, więc internauci – myszki w dłoń.

Rise of the Argonauts

Codemasters przekazał smutną wieść, dla wszystkich, niecierpliwie wyczekujących premiery mitycznego hack'n'slasha Rise of the Argonauts. Okazuje się bowiem, że ogłoszone na początku miesiąca opóźnienie, nie było ostatnim w historii gry i przyjdzie nam na nią jeszcze trochę poczekać.

Początkowo produkcja miała się pojawić w okolicach tegorocznej gwiazdki, jednakże już wiemy, że ta obietnica nie została spełniona i trzeba sobie wybić marzenia o świątecznej przygodzie z Argonautami. Kiedy więc przyjdzie nam wyruszyć na poszukiwanie Złotego Runa ? Najprawdopodobniej na początku przyszłego roku, bo tylko taką datę zdołał podać wydawca gry. Póki co o dokładniejszym terminie możemy tylko pomarzyć i skrycie liczyć, że mowa tu o styczniu, a nie marcu. No nic, pozostaje nam tylko zacisnąć zęby i cierpliwie czekać. Miejmy nadzieje, że produkcja będzie tego warta...

Wczytywanie...