Thief

Thief 4?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Eidos Montreal ogłosił na swojej stronie zapowiedź nowego projektu najwyższej klasy, którego nazwa zaczyna się na T. Wszystko wskazuje na to, ze doczekamy się nowej edycji Thiefa. Skąd te domysły? Przecież istnieją gry z wyrobioną własną markę z nazwą zaczynającą się od T jak Tomb Raider, Total Overdose czy The Italian Job! Jednak raczej każdy przyzna, że Thief przewyższał, każdą z tych gier co najmniej o klasę. Z kolei studia odpowiedzialne za poprzednie edycje Thiefa, Looking Glass Studios oraz Ion Storm zostały już dawno zamknięte (w kolejności: 2000 rok i 2005 rok).

Oczywiście to tylko domysły, więc poczekamy aż sytuacja się wyjaśni.

Książki fantastyczne

Posłaniec Śmierci

Dodał: , · Komentarzy: 0

W księgarniach i sklepach zagościła na półkach nowa pozycja ze świata Warhammera. Tym razem autorem jest Sandy Mitchell. Mowa oczywiście o książce: Posłaniec Śmierci. Ta 336 stronicowa opowieść traktuje o rozpoczynających się przygodach Rudiego, który dość ma już życia w rodzimym miasteczku. Więcej w rozwinięciu.

Wiedźmin

Wiedźmin – Ulepszona Edycja

Dodał: , · Komentarzy: 1

Zasoby naszego serwisu właśnie wzbogaciły się o tłumaczenie pewnego ciekawego wywiadu. Możemy dowiedzieć się o planie wydania poprawionej wersji Wiedźmina! To coś z czym jeszcze się nie spotkaliśmy. Wydawcy przyzwyczaili nas do tego, że zazwyczaj mają tendencje do zapominania o swoich produktach jak tylko te zostaną wydane. Niejednokrotnie zostawiają graczy na pastwę błędów i niedociągnięć, sami będąc chyba zbyt zajętymi przeliczaniem gotówki. Tymczasem nasz rodzimy wydawca postanowił przerobić całą grę już prawie w rok po wydaniu i wzbogacić ją o nowe elementy. Jak dla mnie rewelacja!

Wywiad pełen szczegółów znajdziecie pod tym linkiem: KLIK!

Hellgate: London

Patch 1.3 do Hellgate'a już w fazie testów

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak podaje Hellgateguru kolejny patch do dzieła Elektroników jest już w fazie testów. Łatka 1.3 ma dodać do rozgrywki system rang i perków. Jak widać twórcy nie ograniczają się tylko do wyłapywania bugów i niedociągnięć ale również starają się, by maksymalnie uatrakcyjnić rozgrywkę przez dodawanie nowych bajerów. Po uzyskaniu 50 poziomu postać będzie uzyskiwała rangę (rzekomo będzie ich 50 i nie będą łatwe do zdobycia) oraz tzw. perk points za pomoca, których będzie można rozwijać perki (tych będzie 15 każdy z możliwością rozwinięcia 4 poziomów).

Pełna lista zmian dostępna jest tutaj

Fallout 3

Fallout 3 – screeny

Dodał: , · Komentarzy: 2

W serwisie PCgames.de pojawiły się nowe screeny z nadchodzącego kontynuatora serii Fallout. Trzeba przyznać, że robią one wrażenie tylko... czy to na pewno będzie jeszcze ta sama gra? Czy twórcom uda się odtworzyć klimat i miodność dwuwymiarowej gry w rzucie izometrycznym w super grafice rodem z najnowszy FPSów? A co Wy o tym sądzicie?

Inne

FanZine Krainy Fantasy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na stronie Krainy Fantasy pojawił się drugi numer FanZine zawierający opowiadania fantastyczne, graczy i miłośników tego gatunku. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że chwila relaksu przy takim opowiadaniu przyniesie ulgę w pełnym wrażeń dnia codziennego, rozpoczynającym się nowym tygodniu. Zapraszamy do ściągania.

RPGi tekstowe

Powrót Imperium

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niektórzy znają pewnie kultową tekstówkę Imperium | Smallville & MANCRPG. Ci wiedzą też, że 26 grudnia 2007 roku miała miejsce wielka awaria serwerów dedykowanych firmy hostującej grę. Już od ponad tygodnia wierni fani i niecierpliwi gracze mogą cieszyć się z powrotu Imperium.

Niestety spotka ich lekki zawód ponieważ dane zarówno graczy jak i całego Imperium pochodzą z 1 kwietnia 2007 roku, więc są nieco przestarzałe. Kolejną przykrą wiadomości jest fakt, iż fundusze Imperium nieco ucierpiały, co osłabia szansę utrzymania się w Internecie, ponieważ wszystkie pieniądze, za które opłacany jest serwer, pochodzą z dotacji graczy.

Mimo wszystkich przykrych informacji to i tak jest z czego się cieszyć. Grona administratorów technicznych zasiliły nowe osoby, co na pewno usprawni prace nad zapowiadaną nową wersją gry. Zapraszamy do Wrót Imperium!

Imperium
Star Wars

Firma Lucasarts ogłosiła daty światowych premier nadchodzącej gry ze świata Star Wars – Force Unleashed. Gra ma się okazać 16 września w Stanach Zjednoczonych, w Europie trzy dni później.

Akcja Force Unleashed rozgrywać się będzie w czasie między III, a IV częścią filmu z serii Gwiezdnych Wojen. Gracze będą mieli okazję wcielić się w jednego z uczniów samego Dartha Vadera, a naszym zadaniem będzie wyplenienie Jedi z galaktyki. Jednak analogicznie do serii KOTOR, będziemy mieli możliwość decydowania o moralności naszego bohatera, wybierając między dobrem a złem, co jednak nie wpłynie na główne zakończenie gry, bo jest ono z góry wyreżyserowane.

Wczytywanie...