World of Warcraft: The Burning Crusade

The Gods of Zul'Aman

Dodał: , · Komentarzy: 1

Dziś w nocy na europejskie serwery World of Warcraft został wprowadzony patch 2.3 The Gods Of Zul'Aman. Wprowadza on wiele nowości. Najważniejszą z nich jest nowa 10 osobowa instancja – Zul'Aman. W grze pojawiły się także takie rzeczy jak: Gildyjne Banki, wiele nowych zadań w Dustwallow Marsh, szybsze levelowanie do 60 poziomu, latające maszyny dla inżynierów, poprawki w Auction Hause'ach i wiele, wiele innych. O wszystkich zmianach jak zawsze można przeczytać na oficjalnej stronie WoW'a pod tym adresem. Ponadto, pojawiła się nowa tapeta, The Gods of Zul'Aman Wallpaper Z Zul'Jin'em w roli głównej ;].

Książki fantastyczne

Dla fanow Pratchetta

Dodał: , · Komentarzy: 2

Od dziś – 12.11 – w Polskim Radiu BIS (KLIK) przez dwa tygodnie od poniedziałku do piątku o 14.50 będzie można usłyszeć obszerne fragmenty "Zimistrza" – nowej książki o ciut innych ludziach – czytane przez Monikę Pikułę. Częstotliwości radia w poszczególnych miastach i ścieżka do słuchania on-line na na tej stronie.

Warhammer Fantasy Role Play

Update działu Warhammera!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Po kolejnej długiej przerwie ponownie wracamy do aktualizowania działu o Warhammerze. Tym razem zamieszczamy trzy artykuliki poświęcone profesjom: Kelnerce, Kuguarowi i Strzałom Lasu oraz 2 teksty o bóstwach: Tzeentchu i Slaaneshu. Kolejne aktualizacje już za tydzień, zapraszamy również na nasze forum o rpgach 'papierowych'!

Two Worlds

Two Worlds – Demo i Service Release 1.5

Dodał: , · Komentarzy: 1

Zapraszamy wszystkich graczy Two Worlds do pobrania najnowszej aktualizacji "Service Release 1.5", w której wprowadzono wiele zmian, np. nowe twarze postaci, unikatowe nazwy broni oraz ekwipunku.

Wraz z olbrzymią łatką pojawiła się także wersja demonstracyjna. Całe szczęście znacznie odchudzona. Wszyscy, którzy jeszcze się nie zdecydowali, muszą ściągnąć jedynie niecałe 900Mb. Tutaj jest lista serwerów oferujących instalator.
Dalej znajdziecie króciutką listę przykładowych zmian.

Wiedźmin

Witcher w Kanadzie bez CD-Key'a

Dodał: , · Komentarzy: 2

Na forum Atari (m. in. w tym oraz w tym wątku) można przeczytać, iż w Kanadzie Wiedźmin wyszedł bez dołączonego... CD Key'a. Na całe szczęście nie jest on potrzebny do odpalenia gry, a jedynie jej rejestracji na forum CD Projektu. Jednakże wystarczy wysłać e-maila do Atari, a otrzyma się nowy klucz rejestracyjny (oczywiście po udowodnieniu zakupu gry). A czym my możemy się cieszyć? Tym razem nie była to wina Polaków :).

Tabula Rasa

Tabula Rasa – premiera w Polsce

Dodał: , · Komentarzy: 1

Ostatnie dni wyjątkowo nas rozpieszczają. Najpierw Wiedźmin, wczoraj Hellgate London, a już dziś Tabula Rasa od słynnego twórcy Ultimy wydana przez CDProjekt. Oto kolejne połączenie gry RPG (a właściwie MMORPG) z rozgrywką FPP, a wszystko osadzone w klimatach futurystycznych. Cena to 120 zł bez jednego grosza, ale czy gra jest jej warta? Tego dowiemy się po pierwszych recenzjach i opiniach graczy.

Więcej informacji o grze

Wiedźmin

Zniżki dla pre-orderowców Wiedźmina.

Dodał: , · Komentarzy: 0

Specjaliści od marketingu z gram.pl nie przestają nas zadziwiać. Wiedźmin w ostatnich dniach opanował chyba każde możliwe medium, poczynając od spotów telewizyjnych, a na plakatach wyborczych kończąc. Idąc za ciosem panowie z gram.pl postanowili nie spuszczać z tonu i zaoferowali wszystkim tym, którzy zamawiali grę w preorderze zniżki w ich sklepiku. Miło z ich strony, zwłaszcza, że nabywcy edycji kolekcjonerskiej mogą liczyć aż na 50% zniżki. Pozostaje zatem tylko czekać na maile z kodami uprawniającymi do rabatów...

Sklepik Wiedźmina

Wczytywanie...