Fallout

Fallout Online

Dodał: , · Komentarzy: 1

MMO w postnuklearnym universum Fallout'a? To pytanie może się okazać prawdą, co można wywnioskować z dokumentu udostępnionego przez Interplay. A można się z niego m.in. dowiedzieć że prace nad tym przedsięwzięciem rozpoczną się w styczniu, a gra ma zadebiutować w lipcu 2010. Budżet przeznaczony na grę to 75 mln $ (5 mln – przygotowania, 40 mln – produkcja, 30 mln – uruchomienie) – wg. założeń wszystko powinno się zwrócić w ciągu 3 lat (po pierwszym roku gra powinna mieć 1 mln graczy).

World of Warcraft

Ciekawy bug w wow-ie

Dodał: , · Komentarzy: 1

W grach jak to w często bywa błędy się zdarzają. Zgłoszony nie dawno bug w World of Warcraft, który pozwalał farmerom podwoić ilość swojego złota. Jego naprawienie zajęło 10 godzin, a w tym czasie podwojone zostało 100 000 000 złota. Całkiem pokaźna sumka...

Guild Wars

Firma CD-Projekt oficjalnie oświadczyła, że w wyniku niespodziewanych kłopotów natury technicznej, które pojawiły się podczas implementacji poprawki polonizującej do Guild Wars, premiera polskiej wersji językowej gry została przesunięta na sobotę (9 grudnia).

Dystrybutor oraz firma Arena.net gorąco przeprosiła wszystkich zawiedzionych graczy o niedotrzymanie terminu wydania polskiej łatki.

Inne

Pływ trailer

Dodał: , · Komentarzy: 1

Na stronie rozwijającej się gry RPG – Pływ, opublikowany został trailer, opisujący założenia gry. Cały zwiastun można przeczytać na oficjalnej stronie: Pływ. Polecamy!

Neverwinter Nights 2

Premiera NwN 2!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tak, to dziś, dzień oczekiwany przez wszystkich fanów Neverwinter Nights – Premiera polskiej wersji Neverwinter Nights 2! Gra oparta o zasady D&D 3,5 z ogromną ilością tekstu jest na pewno jedną z najlepszych gier cRPG.

Guild Wars

Weekendowy event

Dodał: , · Komentarzy: 0

ArenaNet zapowiedziała kolejny weekendowy event. Liczba faction points zdobywana w bitwach Gildia kontra Gildia (GvG) oraz punktów Champion zostanie podwojona. Dobry moment, by gildia podskoczyła w ratingu... Evencik zaczyna się tradycyjnie w piątek wieczorem, kończy się w poniedziałek rano.

Neverwinter Nights 2

Firma CD-Projekt z przyjemnością poinformowała, iż do prac nad lokalizacją Neverwinter Nights 2 podjęły się gwiazdy takie jak Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Marian Opania, Henryk Talar czy Wiktor Zborowski. Głosy znane z tak wielkich tytułów jak Baldur's Gate oraz Icewind Dale.

W związku z tym, dystrybutor zaprezentował nam próbki dźwiękowych dialogów nagranych przez pierwszych trzech wymienionych aktorów. Możecie je usłyszeć, kierując się pod poniższe adresy:

Piotr Fronczewski:
Dark Messiah of Might and Magic

Firma CD-Projekt z przykrością poinformowała, iż data premiery Dark Messiah of Might and Magic została przesunięta na termin 23 stycznia 2007 roku. Powodem opóźnienia jest nie działający tryb multiplayer w ostatecznej, dostarczonej przez Ubisoft, wersji gry. Jak sam dystrybutor dodaje, usunięcie tej usterki trwałoby zbyt wiele czasu, aby utrzymać wyznaczoną przedświąteczną premierę tytułu.

Na zakończenie firma CD-Projekt serdecznie przeprosiła wszystkich zawiedzionych graczy o niedotrzymanie kolejnego terminu wydania gry.

Wczytywanie...