World of Warcraft: The Burning Crusade

WoW: Burning Crusade niedługo w sklepach

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard oficjalnie ogłosił, iż nadchodzący dodatek do najpopularniejszego MMORPG na świecie – World of Warcraft uzyskał status złoty, czyli że produkt trafił już do tłoczni! The Burning Crusade pojawi się na sklepowych półkach już 16 stycznia 2007 roku! Jedynym problemem jest to, że nie w Polsce... CD Projekt, polski dystrybutor BC, jeszcze nie ujawnił daty ukazania się dodatku u nas. Pozostaje tylko cierpliwość...

World of Warcraft

WoW E-Cards

Dodał: , · Komentarzy: 1

Chcesz wysłać przyjacielowi kartkę na Nowy Rok, ale nie lubisz bawić się w przyklejanie znaczków i inne sprawy z tym związane? Wyślij mu jedną z trzech kartek przygotowanych przez Blizzarda na e-maila. Wszystko co musisz zrobić, to wypełnić dane (e-mail odbiorcy, imię odbiorcy, e-mail nadawcy, imię nadawcy), wybrać odpowiadającą ci kartkę i wypełnić wiadomość (nie może ona przekraczać 350 znaków). A oto LINK.

Gothic 3

Wyniki ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zakończyliśmy ankietę Co sądzisz o nowym Gothicu?. Wyniki prezentują się następująco:

Wyniki ankiety

Pomimo wielu błędów w grze, zdecydowanej większości z głosujących Gothic 3 przypadł do gustu. Pozostali są w mniejszości...

Jednocześnie zachęcamy do udziału w nowej ankiecie. Pytanie brzmi: Czy uważasz, że Witcher odniesie sukces? Znajdziecie ją, jak zwykle, w menu po prawej...

Inne

Gry roku 2006

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niedawno pojawiły się listy gier roku wg Voodoo Extreme oraz FiringSquad. Na pierwszy ogień pójdzie krótsza lista – top 5 gier roku 2006 wg FiringSquad.

5. The Ship (akcja) – wyprodukowana przez Outerlight

4. Defcon (strategia) – wyprodukowana przez Introversion Software

3. Galactic Civilizations II: Dread Lords (strategia) – wyprodukowana przez Stardock

2. Company Of Heroes (strategia) – wyprodukowana przez Relic/THQ

1. The Elder Scrolls IV: Oblivion (RPG) – wyprodukowana przez Bethesda Softworks

Zainteresowanych wyjaśnieniami odsyłam tutaj.

Vanguard: Saga of Heroes

Beta testy Vanguard: Saga of Heroes

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis FilePlanet rozpoczął nabór osób chętnych do wzięcia udziału w beta testach MMORPG'a tworzonego przez Sigil Games Online – Vanguard: Saga of Heroes. W grze będziemy mogli poruszać się po 3 kontynentach – Thestra, Qalia i Kojan, które zamieszkują różnorakie stwory. Przemieszczać się po tych lądach (i wodach) będziemy mogli na koniach, wielbłądach, jednorożcach, latających bestiach i statkach.

Inne gry RPG

Battlestar Galactica RPG

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niedawno ogłoszono w sieci, iż powstanie papierowe RPG oparte na popularnym serialu science fiction – Battlestar Galactica. Pierwsze skrócone reguły powinny ukazać się na początku roku 2007, natomiast sam system jest planowany na wiosnę tego samego roku. Za całą produkcję odpowiadać będą ludzie z Margaret Weis Productions, znani z opracowania popularnego na zachodzie systemu RPG – Serenity RPG. Zresztą Battlestar Galactica ma również używać mechaniki ze wspomnianego Serenity RPG.

Inne

Kalendarz MMO 2007

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nie masz jeszcze kalendarza na 2007 rok? Może warto by pomyśleć o tym? Jest to unikalny kalendarz zawierający artworki, które są podpisane przez deweloperów, różnych gier mmorpg, a są to: Dark Age of Camelot, Dungeons & Dragons Online: Stormreach, Eve Online, EverQuest II, Gods & Heroes: Rome Rising, Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, Star Wars Galaxies: An Empire Divided, The Chronicles of SpellBorn, Ultima Online, Vanguard: Saga of Heroes, Warhammer Online: Age of Reckoning, World of Warcraft. Cały przychód ze sprzedaży tego kalendarza zostanie przekazany na szpital St. Jude, który zajmuje się leczeniem dzieci z całego świata.

Wczytywanie...