World of Warcraft

WoW patch 2.0.3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na forum bety World of Warcraft, pojawiła się informacja o zmianach jakie zajdą w patchu 2.0.3, a są to m.in. poprawki związane z postaciami Druid, Shaman, Priest i Hunter, poprawka przedmiotu Lifegiving Gem oraz czaru Iceblock w walkach PvP, poprawiono również kilka innych bugów, o których można przeczytać tutaj.

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Lineage II – 7 dniowy trial

Dodał: , · Komentarzy: 0

W serwisie fileplanet pojawił się 7-dniowy Trial do wykorzystania w grze Lineage II, wystarczy posiadać do tego normalne konto (jeśli się takowego nie posiada łatwo można założyć) oraz zapisać się na tej stronie, aby później otrzymać klucz niezbędny do gry.

Inne

Gra roku

Dodał: , · Komentarzy: 1

Serwis gamespot opublikował listę 10 najlepszych gier roku, oraz najlepszych gier w odpowiedniej kategorii. Na pierwszym miejscu co prawda żadnego crpg nie ma, ale już na 2 znajduje się Oblivion, który tym samym został grą cRPG roku. Następne gry, które znalazły się na liście to Neverwinter Nights 2 – 5 miejsce oraz na 7 – Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade, który także został rozszerzeniem roku. W kategorii mmorpg znalazł się Guild Wars Nightfall, najlepszą postacią roku został krasnolud Khelgar z NwN 2, gra która nie umrze – World of Warcraft oraz największym rozczarowaniem roku został obdarzony Gothic 3. Dokładnie o wszystkich grach wraz z uzasadnieniem tytułów można przeczytać tutaj.

Inne gry RPG

Pływ regiony

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na forum systemu Pływ pojawiła się ankieta dotycząca regionów. Pytanie brzmi "Które regiony Pływu chciałbyś zwiedzić na początek, podczas beta-testów? Zaznacz od 1 do 4 odpowiedzi.". Regiony, które wygrają zostaną szerzej opisane pod kątem prowadzenia w nich przygód w formie mini-settingów i rozesłane osobom testującym system. Więcej o Pływie na oficjalnej stronie gry.

Guild Wars

Event Świąteczny

Dodał: , · Komentarzy: 2

Wielkimi krokami zbliża się Event Świąteczny w Guild Wars. Będzie trwał 13 (!) dni, od 20 grudnia 2006 do 1 stycznia 2007. Jakie atrakcje nas czekają?

 • świąteczny wystrój miast Kamadan, Lion's Arch, Droknar's Forge i Ascalonu
 • specjalny tryb walki PvP: Bitwy na śnieżki
 • unikatowych przedmiotów
 • zabaw świątecznych w miastach
 • nowe nakrycie głowy
 • specjalnych questów
 • PREZENTÓW!

Gameexe.pl wyśle swojego reportera na miejsce, aby zrelacjonować wam przebieg eventa! Zachęcamy do udziału!

Two Worlds

Two Worlds

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niedawno informowaliśmy o edycji kolekcjonerskiej Two Worlds, a tymczasem na oficjalnej stronie pojawiają się nowe informację. Gracze, którzy zakupią grę przed jej oficjalną premierą otrzymają: Sword of Darkness – prawdziwy 90 centymetrowy miecz wykonany ze stali oraz organizer oprawiony w skórę z kalendarzem na rok 2007 i metalicznym piórek kulkowym w środku. Oferta ta jest ważna do końca tego roku, a takich egzemplarzy jest tylko 1000, lecz niestety dotyczy ona tylko Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Edycja ta kosztuje 110 euro...

Two Worlds
Two Worlds

Firma Zuxxez Entertainment oświadczyła , że edycja kolekcjonerska Two Worlds – gry RPG twórców "Earth 2160" Reality Pump – odbędzie się zgodnie z premierą europejską edycji standardowej, czyli 7 marca 2007 roku.

W skład tej specjalnej edycji wchodzi:

 • Plakat formatu A2 zawierający mapę krainy oraz unikatowy artwork.
 • Talia kart oraz koszulka z ilustracjami charakterystycznymi dla gry.
 • Wykonany w całości z metalu miecz Kilgorin o długości 27.6 cm.
 • Dodatkowy CD, zawierający ścieżkę dźwiękową z owej produkcji.
 • Film "Making of Two Worlds" na DVD.
 • Trzy wersje językowe do wyboru: angielska, francuska i niemiecka.

Niestety cena tego zestawu została ustalona na poziomie 64.99 Euro (czyli jak na polskie warunki sporo). Sami oceńcie czy warto...

Wczytywanie...