Inne

BioWare tworzy MMoRPG’a?

Dodał: , · Komentarzy: 0

BioWare tworzy nowe studio w Austin, Texas, które aktualnie pracuje nad MMoRPGiem mającym być kombinacją najlepszych gier tego producenta i doświadczeniem zniewalającej internetowej rozrywki. W tym celu zatrudnił on kilka największych talentów w kwestii masowych internetowych gier (MMO) oraz RPG. Całym projektem będzie kierował James Ohlen, który poprzednio pracował nad grami takimi jak: KotOR, NwN czy BG. Niestety więcej informacji w swoim ogłoszeniu BioWare nie zawarł, ale możecie być pewni że będziemy Was na bieżąco informować o tym MMoRPG.

World of Warcraft

WoW Kalendarz wydarzeń

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wczoraj na europejskiej stronie World of Warcraft pojawił się kalendarz z wydarzeniami z gry. Podzielone są one na wydarzenia główne i miesięczne. W tej chwili możemy się dowiedzieć co będzie się działo w WoWie np. w Lutym 2007 roku. Tu możemy zobaczyć opisy poszczególnych wydarzeń, a tutaj, zobaczyć sam kalendarz.

WoW
SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

Demo SpellForce 2!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Właśnie w sieci ukazało się demo do drugiej części SpellForce'a! Demo zajmuje 526 MB i można je pobrać stąd. W demie możemy zapoznać się z samouczkiem oraz przebrnąć przez dwie misje kampanii Single Player.

Game Exe

Dzień kobiet

Dodał: , · Komentarzy: 0

W imieniu całej redakcji Game Exe z okazji dnia kobiet chciałbym wszystkim naszym Czytelniczkom złożyć najserdeczniejsze życzenia ! A więc spełnienia wszelkich marzeń, szczęścia w życiu i żeby w ten szczególny dzień byłyście traktowane miło i wyjątkowo !

Gothic 3

Gothic III we wrześniu?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ostatnio plan wydawniczy JoWooD został zaktualizowany. Z tą aktualizacją pojawiała się data wydania trzeciej części Gothic'a! Premiera została lekko uściślona tj. Wrzesień 2006 (wcześniej było samo 2006). Niestety jest to data wydania gry w Niemczech... ale w innych państwach gra ma się ponoć pojawić w dniach zbliżonych do premiery niemieckiej.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oficjalne oświadczenie Cenega Polska:

Od dnia dzisiejszego nasza firma, wyłączny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce, rozpoczyna oficjalną przedsprzedaż oryginalnej, angielskiej wersji Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej The Elder Scrolls IV: Oblivion w swoim sklepie:www.sklep.cenega.pl. Premiera tej wyjątkowej edycji (aktualnie zapowiadana na 24 marca 2006 roku) odbędzie się zgodnie z premierą europejską, a cena gry ustalona została na unikatowym w skali światowej poziomie cenowym – 159,90 zł!

Wczytywanie...