The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oficjalne oświadczenie firmy Cenega Polska:

"Cenega Poland, wyłączny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce, ma przyjemność poinformować, że w związku z ogromnym zainteresowaniem Limitowaną Edycją Kolekcjonerską The Elder Scrolls IV: Oblivion, już w pierwszej połowie kwietnia we wszystkich dobrych sklepach pojawi się angielska wersja gry. W chwili obecnej w sklepie internetowym kończy się już nakład Edycji Kolekcjonerskiej, więc Cenega Poland, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, podjęła decyzję o sprowadzeniu edycji angielskiej."

Wiedźmin

Wiedźmin – materiał tygodnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Wiedźmin pojawił się kolejny materiał tygodnia. Tym razem twórcy przygotowali coś dla słuchaczy. Już dziś możecie posłuchać krótkiego utworu "Golem", który będzie odgrywany podczas walki z jednym z bossów – Golemem. Kompozytorem tej pieśni jest Adam Skorupa. Miłego słuchania ! ;)

EverQuest II

Oficjalne oświadczenie firmy Cenega Polska:

"Mamy przyjemność poinformować, że do sklepów trafiła już kolejna edycja bestsellerowej gry MMORPG firmy Sony Online Entertainment. EverQuest II: Kingdom of Sky zawiera podstawową wersję gry EverQuest II oraz pakiet Kingdom of Sky, zawierający zupełnie nowe lokacje i zadania w krainie zawieszonej w chmurach ponad Norrath. Kingdom of Sky dostępne jest w oryginalnej, angielskiej wersji językowej i przystępnej cenie 99,90 złotych."

World of Warcraft

WoW Najlepsze sety

Dodał: , · Komentarzy: 1

Właśnie na oficjalnej stronie World of Warcraft został ukazany dział w którym można obejrzeć najlepsze Sety w grze, które będą dostępne od Patcha 1.10, który prawdopodobnie ukaże się jutro. Sety można obejrzeć tu. Również tutaj można zobaczyć co dokładnie do gry wniesie Patch 1.10 (a są to m.in. efekty pogodowe, nowe zbroje, różne poprawki itp.).

Książki fantastyczne

Zmarł Stanisław Lem

Dodał: , · Komentarzy: 1

W wieku 85 lat zmarł w Krakowie Stanisław Lem, jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich pisarzy, autor książek science-fiction. O śmierci poinformował asystent prasowy pisarza.

Stanisław Lem urodził się w 1921 r. we Lwowie. Napisał takie dzieła jak: "Solaris"; "Astronauci"; "Opowieści o pilocie Pirxie"; "Dzienniki Gwiazdowe", które na stałe weszły do kanonu najsłynniejszych dzieł science-fiction. Łączny nakład jego książek przekroczył 27 mln egzemplarzy i został przetłumaczony na 41 języków.

Książki fantastyczne

Opowieści o Wiedźminie, choć zostały przetłumaczone już na wiele języków i podbijają serca fanów fantasy w całej wschodniej Europie, jak dotąd nie doczekały się angielskiego wydania. To się zmieni dzięki współpracy wydawnictwa SuperNOWA i Orion Publishing Group Ltd. (Wielka Brytania). Już wkrótce na zachód trafi zbiór opowiadań A. Sapkowskiego pod tytułem "Ostatnie życzenie". Chciałoby się powiedzieć nareszcie, choć z drugiej strony czy Anglicy zdołają zrozumieć wyrafinowany humor Sapkowskiego? Czas pokaże...

Wczytywanie...