walizka
World of Warcraft

Podsumowanie sukcesów WoW

Dodał: , · Komentarzy: 0

Shane Dabiri, główny producent World of Warcraft, wystosował na forum internetowym gry specjalne oświadczenie. Podsumował w nim dotychczasowe osiągnięcia Blizzarda na polu MMORPG i napisał nieco o planach firmy na przyszłość.

Filmy fantastyczne

Obsada filmu Dungeon Siege

Dodał: , · Komentarzy: 0

W główną rolę męską – Farmera – wcieli się Jason Statham. Aktor ten wystąpił do tej pory m.in. w The Transporter i The Italian Job. Fani gier video mogą kojarzyć go również z produkcji Red Faction II oraz Call of Duty, gdzie podkładał swój głos. Starego przyjaciela Farmera, czyli Noricka zagra Ron Perlman – aktor znany m.in. z Alien: Resurrection i Hellboy. Amerykanin również jest głęboko związany z branżą elektronicznej rozrywki o czym najlepiej świadczy bogata lista tytułów, przy których produkcji brał udział: Chronomaster, True Crime: Streets of L.A., Halo 2 i PeCetowej serii Fallout (głos narratora). W rolę księcia Fallowa wcieli się natomiast Matthew Lillard, czyli Shaggy z filmu Scooby-Doo. Ów jegomość ma już na swoim koncie jedną ekranizację gry video – chodzi tu o fatalny obraz Wing Commander. To jednak jeszcze nie koniec. Króla Konreida zagra Burt Reynolds (Boogie Nights, Malone, The Cannoball Run), natomiast maga Merricka John-Rhys Davies (trylogia The Lord of the Rings, Raiders of the Lost Ark). W Dungeon Siege pojawią się również panie: wschodząca gwiazdka Leelee Sobieski jako córka Merricka oraz Kristanna Loken (odtwórczyni głównej roli w innym filmie Bolla – BloodRayne) jako Elora...

Dungeon Siege skoncentruje się na perypetiach Farmera, który wyrusza z niebezpieczną misją odbicia swojej żony z rąk złego czarnoksiężnika Galliana. W pełnej przygód podróży towarzyszyć mu będzie jego długoletni przyjaciel Norick oraz mag imieniem Merrick. Zdjęcia rozpoczną się wkrótce w Vancouver.

Fallout

Zlot fanów Fallouta

Dodał: , · Komentarzy: 0

Od 6 do 10 lipca odbędzie się w Stargardzie Szczecińskim, na terenie lotniska w Kluczewie, zlot fanów Fallouta.

W programie imprezy m.in.:

  • LARPy
  • Sesje RPG
  • Konkursy
  • Strzelanki
  • Prelekcje i dyskusje
  • Niepowtarzalny klimat

Wstęp kosztować będzie 5 złotych. Naprawdę warto!

Dungeon Siege II

Konkurs Dungeon Siege II

Dodał: , · Komentarzy: 0

Premiera jednej z najbardziej oczekiwanych gier Action-RPG, Dungeon Siege II, nadchodzi wielkimi krokami (wrzesień 2005). Z tej okazji CD-Projekt ogłosił konkurs.

Od dziś na stronie tego serwisu umieszczane są fragmenty powieści i opowiadań fantasy. Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie najciekawszego dokończenia fragmentu. Na zwycięzców czeka wór gier fantasy! Rozpocznij przygodę!

World of Warcraft

Konkurs World of Warcraft

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis Battlenet.pl organizuje w dniach od 4 do 25 lipca konkurs, w którym główna nagroda to karta (*) pre-paid o wartości 120 zł, umożliwiająca grę w World of WarCraft przez 60 dni czyli 2 miesiące całkowicie za darmo !!! Zasady konkursu są proste. Odpowiedz na 2 pytania oraz zdobądź kod i podaj swoje dane. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w dniu 25 lipca 2005 roku na łamach serwisu Battlenet.pl.

Strona konkursowa znajduje się pod tym adresem.

World of Warcraft

"Test of Honor" konkurs zakończony!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard zakończył wczoraj konkurs "Test of Honor". Polegał on na zebraniu jak największej liczby punktów honoru. Listę wszystkich zwycięzców możecie znaleźć tutaj. Pierwsze 100 osób na liście otrzyma kartę graficzną NVIDIA® GeForce™ 6800 Ultra oraz kartę Kingston DataTraveler Elite 256 MB USB Flash Drive.

Zakończony także został ten sam konkurs w Europie. Listę zwycięzców z Europy znajdziecie tutaj.

The Bard's Tale: Opowieści Barda

The Bard's Tale 24 sierpnia!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dystrybutor Cenega Polska ustaliła właśnie datę premiery gry, która może walczyć o miano cRPG roku! Na półki sklepowe trafi już 24 sierpnia w Profesjonalnej, polskiej wersji językowej (w roli narratora Piotr Fronczewski, w tytułowej roli Barda – Borys Szyc) i będzie kosztować 99,90 zł! Jest na co czekać!

EVE Online

Nowy dodatek do EVE Online!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Już wkrótce, bo na początku lipca, użytkownicy gry EVE Online otrzymają kolejny, całkowicie darmowy dodatek do swojej ulubionej produkcji z gatunku MMO. Cold War Edition, bo tak nazywa się wspomniane rozszerzenie, jak zwykle przyniesie fanom kilka zasadniczych nowości.

Inne

Dzisiaj, 1 lipca 2005 rozpoczynają się eliminacje największego na świecie turnieju gier komputerowych World Cyber Games 2005 (WCG) organizowanego przez firmę Samsung. Do walki o wyjazd do Singapuru stanęło już 2000 Polaków, którzy zarejestrowali się w turnieju. Cyberzawodnicy zmierzą się ze sobą w trzech grach (Starcraft, Counter Strike i Warcraft). By umożliwić udział w turnieju także osobom przebywającym teraz na wakacjach w sierpniu zostanie rozegrana kolejna tura eliminacji. Zapisy trwają na tej stronie. Łączna pula nagród w polskim finale to ponad 100.000 złotych. Samsung Electronics Polska funduje wyjazd na światowe finały do Singapuru w listopadzie tego roku aż siedmiu najlepszym zawodnikom. Tam czołówka graczy z 70 krajów będzie walczyła nie tylko o sławę, ale również o pieniądze. Ubiegłoroczna pula nagród podczas finału sięgnęła 400.000 dolarów!

Diablo II

Pięć lat Diablo 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak informuje Blizzard Entertainment na swojej stronie internetowej, wczoraj gra Diablo II obchodziła 5 lecie swojej premiery. Z tej okazji ukazał się krótki, ale jak patetyczny tekst opisujący to wydarzenie:

"Through the tortured body of a possessed hero, Diablo, Lord of Terror, made his way east from Tristram across the vast deserts surrounding the ancient city of Lut Gholein and ultimately into the bowels of his domain in Hell, where his horrific army was amassing. It was five years ago today that he reunited with his brothers, Mephisto and Baal, in a nefarious new plot to enslave the world of mortals. Despite the awe-inspiring power of the Prime Evils, it seems the sheer will of humanity had been underestimated. For across the world, legions of Necromancers, Amazons, Paladins, Sorceresses, and Barbarians rose to the challenge and again confronted the forces of evil head-on. Blizzard, and indeed the whole of mankind, thank you for your five years of dedication to this noblest of causes."

Ach, jakże ten czas szybko mija...

Wczytywanie...