The Elder Scrolls IV: Oblivion

Wywiad z Toddem Howardem dla Gamespot

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis Gamespot opublikował swój wywiad z Toddem Howardem dotyczący nadchodzącego The Elder Scrolls 4: Oblivion. Ekipa pracująca nad wydaniem Obliviona ciągle posuwa się naprzód i, jak zapewnia Todd, ciągle pracuje nad tym, by obie wersje gry (PC i Xbox) zostały wydane w tym samym czasie:

Dungeon Siege II

Nowa umiejętność w Dungeon Siege II

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Dungeon Siege II możemy znaleźć informacje na temat nowej umiejętności – Provoke. Zobacz tutaj. Jak czytamy, poprzez uderzanie bronią o tarcze, ofiarny rycerz jest w stanie zwrócić na siebie uwagę wrogów znajdujących się w pobliżu, odciągając ich choćby od kompanów znajdujących się w niebezpieczeństwie.

Fallout

Lokacja z Van Buren

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oto opis lokacji, jaka miała znajdować się w zamkniętym już projekcie Van Buren. Opis pochodzi z dokumentu projektowego, który zdobył serwis No Mutants Allowed i tyczy się obszaru Denver/Dog City.

Inne

Fate – patch 1.2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ukazała się łatka 1.2 do gry Fate. Nie wprowadza ona żadnych radykalnych zmian, a jedynie poprawia kilka błędów. Jak informuje twórca:

  • Potwory nie mogą już ominąć przyzwanych przez ciebie stworzeń, by cię od razu zaatakować
  • Odporności są poprawnie uwzględniane przy obliczaniu obrażeń od żywiołów pochodzących od broni
  • Czary Dervish oraz Haste nie mogą występować na raz – jedno cofa działanie drugiego
  • Artefakt Frostrind nie pojawia się już tak często
  • Przyspieszony czas ładowania gry

Łatkę można pobrać tutaj (2,8 mb).

Afterfall

Burżuazja – zapowiedź demo

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórcy powstającej gry cRPG, osadzonej w postnuklearnych klimatach – Burżuazja: Perła pustkowi po raz kolejny uchylili rąbka tajemnicy. Na stronie internetowej gry opublikowano świeże materiały, ale najważniejsza jest chyba zapowiedź długo wyczekiwanego dema technicznego, które ma ukazać się pod koniec tego lata.

burzuazja-rpg.prv.pl

Fallout

Fallout 3?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jednym z największych nieobecnych tegorocznych E3 był bez wątpienia Fallout 3. Następca najlepszych RPG w historii zaistniał jedynie w postaci napisu na plakatach na stanowisku Bethesdy. Jej przedstawiciele nie byli w stanie odpowiedzieć nawet na najprostsze pytania. Udało się jednak uzyskać zapewnienie, że Fallout 3 pozostaje w produkcji i już wkrótce wolno będzie mówić o nim otwarcie. Czy "wkrótce" oznacza następne E3?

Dungeon Siege II

Od pierwszego lipca na stronie CD-Projekt trwa konkurs związany ze zbliżającą się premierą Dungeon Siege II. Co kilka dni, na tej stronie publikowany jest fragment opowiadania lub powieści fantasy, do którego uczestnicy konkursu muszą dopisać własne zakończenie.

Najlepsi otrzymają masę doskonałych gier fantasy: Złota Edycja SpellForce, Złota Edycja Morrowind, Gothic II, Beyond Divinity, Świątynia Pierwotnego Zła, Lionheart, Baldur´s Gate II, Icewind Dale II, Settlers: Dziedzictwo Królów, a w dniu premiery – Dungeon Siege II! Dziś poznaliśmy kolejnego laureata! Oto jego praca...

Dungeon Siege II

Jeżeli z niecierpliwością i zaciskając zęby czekacie na wydanie ukończonej wersji gry Dungeon Siege 2, pragniemy Was poinformować, że Microsoft Game Studios wyznaczyło już datę premiery tytułu. Na terenie Ameryki Północnej sprzedaż rozpocznie się 19 sierpnia. Autorem pecetowej wersji jest studio Gas Powered Games.

Co zobaczymy nowego w porównaniu do pierwszej odsłony RPG'a? Oczywiście potwory, bronie, ekwipunek, przygody oraz system Elite Battle Party. Dzięki niemu możemy zwerbować do naszej drużyny do sześciu kompanów, co pozwoli na łatwiejsze i ciekawsze wykonywanie misji.

Inne

Namco zaczyna szturm na PC

Dodał: , · Komentarzy: 0

Szturm Namaco na PC trwa. Kolejną decyzją konsolowego dotąd giganta jest zapewnienie sobie możliwości tworzenia adaptacji popularnej gry figurkowej – Mage Knight autorstwa WizKids. Ta jednak tylko częściowo będzie przypominać oryginał – będzie action RPG z pięcioma różnymi bohaterami do wyboru (wśród nich krasnoludzki strzelec i wampirzyca), sześcioma kampaniami single player (!) i trybem multiplayer do 4 osób naraz. Premiera Mage Knight Apocalypse (bo tak ma nazywać się gra) już w 2006r.

Wczytywanie...