wampir_maskarada

Anubis

Anubis
Ocena użytkowników
9,63 Średnia z 4 ocen
Twoja ocena

Mogens VanAndt nie spełnia się jako profesor w trzeciorzędnym college'u w małej miejscowości w stanie Massachusetts. Pewnego dnia odwiedza go dawny kolega ze studiów, z którym wiąże go mroczna tajemnica. To właśnie on, ten demon przeszłości, zniszczył jego karierę naukową.

Właściwie Mogens nie chce mieć już nic wspólnego z przyjacielem sprzed lat, ten jednak składa mu propozycję, której trudno się oprzeć. Chodzić miało o naprawdę wielkie odkrycie, może nawet najważniejsze w nowożytnej archeologii – podziemną świątynię w Kalifornii. Świątynię, która właściwie nie ma prawa tam istnieć.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Wydany pod koniec lipca bieżącego roku nakładem wydawnictwa Red Horse "Anubis" Wolfganga Hohlbein'a to książka należąca do mojego ulubionego gatunku. Umiejętnie łącząc elementy historyczne, przygodowe i fantastyczne, autorowi udało się stworzyć ciekawą i wciągającą historię, która potrafi skutecznie uprzyjemnić czytelnikowi nawet kilka długich wieczorów. Co prawda momentami zbyt rozwlekłe opisy mogą po jakimś czasie nużyć, całość jednak rekompensują nagłe zwroty akcji oraz nastrój tajemnicy,... czytaj dalej...

Wczytywanie...