Aion – informacje na temat spolszczenia

1 minuta czytania

Informacja prasowa

aion, spolszczenie, wersja 0.043, faza beta, ankieta

Ekipa Aion wczoraj poinformowała o nowej wersji spolszczenia do gry:

Dziś światło dzienne ujrzała wersja 0.043. Została ona dostosowana do nowej, darmowej wersji gry (jeszcze w fazie BETA) i tak zostanie już do końca. Co prawda może się okazać, że spolszczenie będzie działało na starym kliencie, jednak nie będzie on już dłużej wspierany.

Udało nam się dokończyć tłumaczenie wszystkich zleceń oraz prawie wszystkich (z wyjątkiem sześciu) cutscenek. Ponadto, doszło ponad 30 zadań z regionu Morheim, a kilka już przetłumaczonych zostało poprawionych. Jednak najwięcej zmieniło się w materii komunikatów. Udało nam się (miejmy nadzieję, że na stałe) usunąć problem z kłopotliwymi znakami nowej linii (w większości komunikatów zamiast \n wstawiało się samo n), a oprócz tego zatwierdziliśmy ponad 1100 komunikatów. Zmiany możecie odczuć już przy logowaniu się do gry.

Dodatkowo, pojawiły się nowe informacje odnośnie do okrojonej wersji spolszczenia, o które prosili gracze:

Z uwagi na liczne prośby o udostępnienie wersji spolszczenia niezawierającej całego tłumaczenia, zdecydowaliśmy się wypuścić drugą, nieco "okrojoną" wersję projektu. Wersja ta będzie zawierać jedynie minimum potrzebne do zrozumienia gry przy jednoczesnym zachowaniu poziomu grywalności.

Chcielibyśmy jednak, aby to gracze zdefiniowali, co jest tym "minimum", oddając głos w ankiecie.

Pełne informacje znajdziecie tutaj oraz tutaj.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...