Aion przejdzie na system Free-To-Play

1 minuta czytania

Zgodnie z oficjalnymi doniesieniami od samego NCSoft, wydany w 2009 roku Aion od nowego roku przechodzi na system Free-To-Play.

aion

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Chociaż system F2P kojarzy nam się raczej z pozornie darmową rozrywką, gdzie co prawda nie ma abonamentu ale większa część opcji i niektóre tereny wciąż pozostają płatne, to jednak tym razem gracze mają otrzymać całą zawartość gry, zaliczając do tego także przyszłe aktualizacje oraz klasy postaci.

NCSoft nie zapomina o tych, którzy do tej pory wiernie opłacali abonament. Jeśli choć raz skusiliście się na ten krok, to możecie być pewni otrzymania kont typu Veteran. Wyróżniać się będą możliwością nabycia specjalnych mikstur przyspieszających zdobywanie punktów doświadczenia oraz faktem, że przydzielone zostaną do samego konta gry na stałe. Jeśli zaś już wykupiliście abonament na pewien okres czasu, to po nowym roku pieniądze za opłacony czas zostaną wam zwrócone.

Coraz mocniej zastanawiam się, czy aby EA i BioWare nie nazbyt ryzykują z abonamentem w swojej najnowszej grze, podczas gdy trend odchodzenia od comiesięcznego haraczu jest coraz silniejszy.

Komentarze

0
·
Prawdopodobnie tak. Jeśli uda im się wytrwać, jak wyjdzie GW2, to ok. Ale coś tego nie widzę...

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...