Znane nazwiska w obsadzie New Mutants

1 minuta czytania

Za nami już "Logan", ale to wcale nie koniec kinowych zmagań bohaterów na dużym ekranie, bowiem wciąż powiększa się lista nazwisk, która pojawi się w filmie "New Mutants". Zgodnie z założeniami filmu, będą to młode osoby, więc nie powinno dziwić zaangażowanie Taylor-Joy oraz Williams.

new mutants,x-men

Panią Williams może po samym nazwisku nie kojarzy zbyt wiele osób, ale gdy dodamy imię Maisie, to nagle okazuje się, że aktorkę wcielającą się w Aryę Stark zna naprawdę wielu. Wschodząca gwiazda wcieli się w postać Wolfsbane, czyli Rahne Sinclair. Ta młoda mutantka rodem ze Szkocji będzie przechodzić swego rodzaju transformację, łącząc cechy człowieka i wilka. Nie jest to postać o złotym sercu i szlachetnych zadaniach, więc przed Maisie okazja do wykreowania niejednoznacznej postaci.

Drugie znane nazwisko, które ostatnio dołączyło do obsady, to Anya Taylor-Joy. Wcieli się ona w Magik. Ilyana Nikolievna Rasputin, bowiem tak brzmi jej pełne imię, to młodsza siostra Colossusa, która nie potrafi co prawda mocno przyłożyć, ale mutacja pozwala jej na teleportację. Z tej zdolności mogą korzystać także inni, jednak każdorazowo będą musieli przejść przez nie do końca bezpieczne Limbo.

Twórcy filmu, który ma trafić na duży ekran 13 kwietnia przyszłego roku, wciąż poszukują kolejne osoby, które dołączą do obsady. Może warto się zgłosić i wtedy też ktoś z naszych młodszych czytelników trafi do Hollywood?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...