[BlizzCon 2021] World of Warcraft: The Burning Crusade Classic w tym roku

1 minuta czytania

world of warcraft: the burning crusade classic

Blizzard potwierdził, że zamierza rozwijać swoją grę na dwóch płaszczyznach czasowych. Nie zabraknie nowych dodatków i aktualizacji, które rozwijają produkcję oraz napiszą kolejne rozdziały uniwersum Azeroth. Z drugiej strony, fani pragnący powrócić do nostalgicznych czasów czy nowi gracze chcący doświadczyć “jak to drzewiej bywało” mogą zawitać na klasyczne serwery.

“World of Warcraft: The Burning Crusade Classic” będzie całkowicie darmowym rozszerzeniem, które zostanie udostępnione wszystkim aktywnym subskrybentom. Nie oznacza to, że klasyczna “Vanilla” zostanie zastąpiona nową wersją – Blizzard wydeleguje kilka serwerów, które nadal będą zawierały starą, nieskażoną wielkimi dodatkami wersję gry.

Społeczność graczy dała nam jasno do zrozumienia, że oczekują od nas stworzenia klasycznej wersji “World of Warcraft”. Dziś chcą kontynuować tę podróż w zniszczonym świecie “The Burning Crusade”. Od czasu premiery klasycznej wersji przygotowaliśmy szereg aktualizacji i dowiedzieliśmy się wiele na temat oczekiwań współczesnych graczy. Wykorzystamy tę wiedzę, aby sprawić, że nowe przygody czekające na fanów klasycznej odsłony w Rubieży były tak epickie, jak te dotychczasowe, zarówno dla weteranów gry, jaki i nowych rekrutów Przymierza lub Hordy.

obiecuje J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment

Premiera jeszcze w tym roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...