World of Warcraft: The Burning Crusade
world of warcraft: the burning crusade classic

Blizzard potwierdził, że zamierza rozwijać swoją grę na dwóch płaszczyznach czasowych. Nie zabraknie nowych dodatków i aktualizacji, które rozwijają produkcję oraz napiszą kolejne rozdziały uniwersum Azeroth. Z drugiej strony, fani pragnący powrócić do nostalgicznych czasów czy nowi gracze chcący doświadczyć “jak to drzewiej bywało” mogą zawitać na klasyczne serwery.

“World of Warcraft: The Burning Crusade Classic” będzie całkowicie darmowym rozszerzeniem, które zostanie udostępnione wszystkim aktywnym subskrybentom. Nie oznacza to, że klasyczna “Vanilla” zostanie zastąpiona nową wersją – Blizzard wydeleguje kilka serwerów, które nadal będą zawierały starą, nieskażoną wielkimi dodatkami wersję gry.

World of Warcraft: The Burning Crusade

Na Europejskich serwerach jest już dostępny patch 2.4 Furry of the Sunwell. Patch ten wnosi następujące zmiany:

  • Nową lokację, Sunwell Isle
  • Dwie nowe instancje, Sunwell Plateau (25 osobowa) oraz Magisters' Terrace (5 osobowa)
  • Ulepszony został Combat Log
  • Wprowadzone zostały specjalne realmy, gdzie gracze tworzą 70 poziomowe postacie, z epickim ekwipunkiem. Realmy te służą do przeprowadzania turniejów.
  • Nowe nagrody za Badge of Justice
  • Oraz wiele innych mniejszych poprawek, zmian.

Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

kiljaden
World of Warcraft: The Burning Crusade

The Gods of Zul'Aman

Dodał: , · Komentarzy: 1

Dziś w nocy na europejskie serwery World of Warcraft został wprowadzony patch 2.3 The Gods Of Zul'Aman. Wprowadza on wiele nowości. Najważniejszą z nich jest nowa 10 osobowa instancja – Zul'Aman. W grze pojawiły się także takie rzeczy jak: Gildyjne Banki, wiele nowych zadań w Dustwallow Marsh, szybsze levelowanie do 60 poziomu, latające maszyny dla inżynierów, poprawki w Auction Hause'ach i wiele, wiele innych. O wszystkich zmianach jak zawsze można przeczytać na oficjalnej stronie WoW'a pod tym adresem. Ponadto, pojawiła się nowa tapeta, The Gods of Zul'Aman Wallpaper Z Zul'Jin'em w roli głównej ;].

World of Warcraft: The Burning Crusade

Crisis At Da Portal

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of Wacraft pojawił się filmik przygotowany przez Gnomeregan Gnews Gnetwork. W tym odcinku zostają przedstawione, niektóre części Outland'u. Sprawa demonów przy Dark Portal, sprawy "przyrodnicze" w Zangarmash'u oraz źródło niezbyt przyjemnego zapachu w Shattrath City. To wszystko do obejrzenia tutaj.

World of Warcraft: The Burning Crusade

10 dniowy trial TBC – wersja US

Dodał: , · Komentarzy: 0

Każdy zaopatrzony w konto w World of Wacraft w wersji us, nie posiadający jeszcze The Burning Crusade, może wypróbować jego możliwości przez 10 dni. Oczywiście nie ma nic całkowicie za darmo, tak więc też Blizzard wprowadza pewne ograniczenia, postać możesz rozwinąć maksymalnie do 61 poziomu. Podczas tego okresu, również można grać dwoma rasami jaki wprowadza dodatek. FAQ dot. wersji trial można znaleźć tutaj. W trial można zaopatrzyć się pod tym adresem.

World of Warcraft: The Burning Crusade

The Black Temple is Open!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś, dnia 17.04 została otwarta The Black Temple, Świątynia Illidana.

W jej środku spotkamy masę nowych itemów oraz stworzeń (szczegóły znają tylko bogowie i pracownicy Blizzarda ;) ). Na razie tylko gracze PTR będą mogli poszaleć w TBT i spotkać się twarzą w twarz z jej panem.

Teraz nie zostaje nam nic innego jak czekać, aż The Black Temple zostanie umieszczona na pozostałych realmach.

World of Warcraft: The Burning Crusade

Nowe frakcje

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na europejskiej stronie WoW'a ukazały się opisy dwóch nowych frakcji: The Aldor i The Scryers.

Jeśli odpowiednio przysłużymy się którejś, to w zamian będziemy mogli wybrać sobie jakąś nagrodę. Mam także możliwość kupowania przedmiotów używając Tokenów, a nie tak jak to zwykle bywa, złotem.

Zapraszam do lektury :)

Wczytywanie...