World of Warcraft: Mists of Pandaria – Informacje o patchu 5.1

1 minuta czytania

Po udanej premierze "Mists of Pandaria", Blizzard podzielił się informacjami o najnowszej aktualizacji dla dodatku o pandach. Jakie nowości ze soba przyniesie?

misrs of pandaria

Amerykańskie studio zdradziło, że już niedługo nowy patch trafi do testów i będzie on całkiem duży. Opowie o konflikcie między Hordą a Sojuszem, który ma swoje miejsce w nieodkrytym jeszcze kontynencie Pandarii. Rozpocznie się zażarta walka między tymi dwoma stronnictwami, które będą walczyli ze sobą o wpływy pandarenów. Gracze będą w trakcie podróży spotykać patrole i oddziały obu frakcji, a dotychczas spokojna kraina zmieni się w pole bitwy. Dla lepszego przedstawienia zaistniałej sytuacji, zostaną dodane nowe dzienne questy związane z konfliktem oraz pojawią się ulepszenia w systemie reputacji.

To nie jedyna nowość w aktualizacji 5.1. Zostaną wprowadzone także nielegalne walki podziemne w miastach Orgrimmar i Stormwind. Na nich będziemy musieli udowodnić swoją siłę, pokonując w pojedynkę stwory zamieszkujące Azeroth i zdobywając nowe osiągnięcia. Dodatkowo ulepszony zostanie system walk petów, które będą związane z interfejsem gry. Blizzard umożliwi też zmianę jakości (rarity) naszych podopiecznych. Ostatnią zapowiedzianą nowością jest możliwość przeznaczenia Valor Points na ulepszenie posiadanego przez gracza ekwipunku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...