Rozpoczęła się zamknięta beta Mists of Pandaria

1 minuta czytania

Oficjalnie rozpoczęły się zmagania testerów w zamkniętej becie najnowszego dodatku do sieciowego World of Warcraft, czyli Mists of Pandaria.

mists of pandaria

Najnowsze pudełkowe rozszerzenie do największego MMORPg na rynku ma powstrzymać wciąż rosnącą ilość porzuconych kont dzieła Blizzarda. Wojownicze Pandy nie będą próbować całkowicie zmieniać istniejącego już świata tak, jak to czynił chociażby wcześniejszy Cataclysm, ale zaoferują nowy, kompleksowy kontynent, rzecz jasna rasę przywołującą na myśl film Kung-Fu Panda oraz klasę Mnicha.

Rozpoczęta zamknięta beta ma być stopniowo udostępniana kolejnym grupom, jednak szczęśliwcy wcześniej zostali poinformowani o tym, że wybrano ich do testowania Pandarenów.

Wydaje się, że od tego dodatku zależy przyszłość WoW, jednak dopiero czas pokaże, czy ten zabieg z Pandami powstrzyma upływ graczy.

Komentarze

0
·

Cytat

przywołującą na myśl film Kung-Fu Panda


Pandareni mieli swoje miejsce w lore Warcrafta na grubo przed Kung-Fu Pandą, która jest na każdym kroku przywoływana przez ludzi nie mających zielonego pojęcia o uniwersum stworzonym przez Blizzarda. Just for the record.
0
·
Niema to jak robić dodatek z 'easter egga'. Widać że Blizzowi zaczyna brakować pomysłów, co się przekłada na coraz większy spadek graczy.
0
·
Pandareni byli grubo przed kung-fu pandą jak wspomniał Krag oraz przed easter egiem. Jeżeli dobrze pamiętam to pierwszy raz pojawili się już w Warcrafcie III. Mnie ciekawi bardzo fabuła tego dodatku i wojna hordy z przymierzem
0
·
Ja nie narzekam na dodatki Blizzarda. Rozwiązania mechaniki są dla mnie ciekawe, a sam lore w Cata wcisnął mnie w fotel jak robiłem questy. Jedni czczą Lolth, inni uwielbiają Azeroth.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...