Jak będzie wyglądać World of Darkness?

1 minuta czytania

Dość długie oczekiwanie na EVE Fanfest 2012 nie zniechęciło fanów powstającego MMO World of Darkness. Islandczycy przygotowali dla nich pokaz silnika gry.

world of darkness

Studio Crowd Control Productions (CCP) przygotowało krótką prezentację graficzną swojego tytułu, który stanowić ma komputerową adaptację znanego miłośnikom RPG systemu o tej samej nazwie. Chociaż możemy obserwować przelot nad miastem, to trzeba pamiętać, że tylko pozornie ulice przypominają to, co oglądamy każdego dnia. W rzeczywistości wszędzie roi się od wampirów, wilkołaków i innych nadnaturalnych stworzeń.

Sama prezentacja rozpoczyna się od 1:27 poniższego filmiku. Trzeba przy tym pamiętać, że to materiał tworzony na potrzeby prezentacji, więc nikogo nie powinno dziwić, jeśli w grze poziom graficzny będzie niższy od pokazywanego.

W kainitów, czyli wampiry, przyjdzie nam się wcielić najwcześniej w 2015 roku.

Komentarze

0
·
Z ciekawością będę wypatrywać dalszych newsów o tej grze. Ta gra to zdecydowanie moje klimaty
0
·
Fakt, jeśli wyjdzie, a może lepiej by było powiedzieć, kiedy wyjdzie, to będzie to chyba jedynie MMO, w które z chęcią zagram. Dodatkowo gdzieś czytałem, że ma w tej grze ma być kładziony spory nacisk na odgrywanie postaci, no ale to się jeszcze okaże w praniu. Miejmy nadzieje, że będzie po prostu dobrze.
0
·
Z tym tylko, że to musiałoby być tak fabularne, jak STWÓR bardzo by chciał być, a WoW nigdy nawet nie próbował
0
·
Super, kolejna licencja RPG zmarnowana na jakąś głupawą sieczkę sieciową, zwaną MMO. Zapewne i tak zrobi klapę po jakimś czasie. Oczywiście o cRPG w świecie WoD nie ma już co nawet marzyć.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...