Wonder Woman powalczy o Oskara?

1 minuta czytania

Studio Warner Bros. obiecuje kampanię z prawdziwego zdarzenia, która ma przynieść zwycięstwo w wyścigu po Oskara dla swojej ostatniej, udanej produkcji – "Wonder Woman. Czy piękna i dzielna wojowniczka ma szansę w starciu z nieugiętą Akademią?

wonder woman

Historia walki o najcenniejsze trofeum w świecie filmu nie jest dla produkcji z superbohaterami zbyt różowa. Co prawda Akademia czasami nominowała któryś obraz za efekty specjalne, ale w poważniejszych kategoriach żadna ze zdolności nie zagwarantowała sukcesu. Póki co królem w tej dziedzinie pozostaje Heath Ledger za udział w "The Dark Knight", ale od tamtego czasu prawdziwa posucha. Warner Bros. postanowiło coś z tym zrobić.

Studio chce wystawić "Wonder Woman" w wyścigu po najlepszy film oraz reżysera. Nie musi martwić się o kwestie finansowe, bowiem tytuł ten pozostaje najlepszym obrazem lata i już trafił do zestawienia pięciu najbardziej udanych debiutów tego roku, jednak właściciel stawia na swoje doświadczenie w walce o Oskary. Amerykanie liczą na to, że młodsza Akademia spojrzy przychylnym okiem na poczynania Diany oraz reżyserki – Patty Jenkins.

Trzymamy kciuki!

Komentarze

0
·
Byłem na nim w kinie i film jest dobry. Nie najlepszy jeżeli chodzi o filmy z udziałem superbohaterów (nie jest lepszy dla mnie niż Batman vs Superman), ale na pewno nie zasługuje na Oscara. Choć ma swego rodzaju przesłanie, więc to może tej produkcji pomóc.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...