Pierwsze opinie o "Pierścieniach Władzy"

1 minuta czytania

pierścień

Premiera "Pierścieni Władzy" już za kilka dni, a Internet nieustannie huczy od opinii i spekulacji na temat tego, czego ludzie spodziewają się po produkcji. Choć do tej pory nadzieje w znacznej mierze przedstawiały się na skromne, to teraz do debaty dołączyły nowe głosy – opinie dziennikarzy i krytyków, którzy mogli ujrzeć pierwsze odcinki serialu przedpremierowo.

Coś, co na pewno zaskoczy wielu to fakt, iż do tej pory recenzje jednym głosem oświadczają, iż mamy do czynienia z naprawdę dobrą produkcją. Oczywiście sytuacja może się zmienić wraz z kolejnymi odcinkami, jednak póki co nie ma ani jednej osoby krytycznej. Recenzenci zachwycają się prezencjom wizualnym, które ukazują dobrze spożytkowany, ogromny budżet. W kwestii budowania świata panuje opinia, iż pod kątem kunsztu serial może nie ustępować nawet produkcjom Petera Jacksona. Uznaniem też cieszy się korzystanie z CGI, a fabuła jest oceniana jako rozbudowana, wielowarstwowa i niespieszna. Świetnymi komentarzami cieszy się też Moryfydd Clark w roli Galadrieli, określana mianem najjaśniejszej gwiazdy serialu.

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" zadebiutują już 2 września

pierwsze opinie o 'pierścieniach władzy' pierwsze opinie o 'pierścieniach władzy' pierwsze opinie o 'pierścieniach władzy'

Źródło: spidersweb.pl

Komentarze

0
·
Najlepsze co może być!
1
·
Czemu jakoś nie wierzę w te twitterowe opinie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...