Wciąż powiększa się obsada serialowego Władcy Pierścieni

1 minuta czytania

Amazon nie oszczędza na serialowym "Władcy Pierścieni", stopniowo kompletując niezbędną obsadę. Will Pouter oraz Markella Kavenagh będą mieli na planie nową koleżankę, bowiem na liście płac pojawiło się kolejne nazwisko. Tym razem chodzi o młodą aktorkę, która czekała na taką okazję.

władca pierścieni

J.D. Payne i Patrick McKay szykują dla nas serial oparty na prozie J.R.R. Tolkiena, chociaż Amazon już wcześniej kupił prawa do wykorzystania materiałów nakręconych przy filmowej trylogii Petera Jacksona. Nie znamy zbyt wielu szczegółów samej produkcji, niemniej na liście zatrudnionych aktorów pojawiła się Ema Horvath. W kogo wcieli się młoda Amerykanka?

Tego niestety nie wiemy, ale biorąc pod uwagę skromny dorobek filmowy obstawiamy jakąś pomniejszą rolę. Co ciekawe, jej koleżanka z planu, Markella Kavenagh, także nie może pochwalić się bogatym CV, stąd widać, że Amazon chce stawiać na nowe nazwiska, które nie będą wzbraniać się przed poświęceniem tej produkcji wystarczającej ilości czasu do zrealizowania planowanych pięciu sezonów.

władca pierścieni

Akcja serialu ma rozgrywać się w Drugiej Erze, a więc przed wydarzeniami pokazanymi przez Jacksona. Podczas tych 3500 lat miało miejsce wiele zawirowań, za które odpowiadał sam Morgoth. Jeśli uważaliście Saurona za geniusza zła, to pamiętajcie, że wspomniany wcześniej był jego mistrzem oraz czymś na wzór głównego złego w całym Śródziemiu.

Komentarze

0
·
Obstawiam, że zagra Tar-Miriel ostatnią królową Numenoru.
0
·
Drobny szczegol w tekscie. Glownym zlym w serialu dalej musi byc Sauron bo Morgoth byl w pierwszej erze.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...