riese

„Wiedźmin: Gra przygodowa” to próba przekonania nas do tego, że w znanym uniwersum możemy bawić się także przy użyciu kart, kości oraz planszy. Chcąc uniknąć problemu braku chętnych, stworzono także komputerową adaptację, gdzie stery nad postacią bez żadnych oporów przejmuje komputer.

wiedźmin, gra przygodowa

Właśnie tę wersję postanowiłem przetestować. Gotowi raz jeszcze ruszyć na szlak?

Czytaj dalej...

Wiedźmin Gra Przygodowa

Zasiądź z Geraltem przy stole

Dodał: Wolvertino, piątek, 28 listopada 2014 · Komentarzy: 0

Na rynku pojawiła się już planszówka "Wiedźmin Gra Przygodowa", którą można nabyć w sklepie cdp.pl za niecałe 200 zł. To informacja dla fanów gier towarzyskich realizowanych w gronie znajomych.

games, wiedźmin, gra, trzewiczek, fantasy, geralt, planszówka, projekt, red, planszowa, z, rivi, cd, flight, ignacy

Jeżeli jednak jesteście zainteresowani rozgrywką na komputerze, trzeba wam wiedzieć, że wersja multimedialna również sprzedawana jest za pośrednictwem cdp.pl w cenie 34,99 zł, a już 5 grudnia ukaże się na półkach sklepowych sieci Media Markt oraz Saturn. W rozwinięciu newsa znajdziecie najnowszy zwiastun produkcji.

Wiedźmin Gra Przygodowa

Wiedźmin na stole!

Dodał: Wolvertino, czwartek, 9 stycznia 2014 · Komentarzy: 5

Firma CD Projekt RED planuje wydać grę planszową osadzoną w świecie znanym z gier komputerowych i książek o "Wiedźminie". Ma ona ukazać się jeszcze w tym roku za sprawą firmy Fantasy Flight Games. Pełen tytuł to "Wiedźmin Gra Przygodowa", a jednym ze współtwórców będzie Ignacy Trzewiczek.

games, wiedźmin, gra, trzewiczek, fantasy, geralt, planszówka, projekt, red, planszowa, z, rivi, cd, flight, ignacy
  • 1 strona
Wczytywanie...