Serialowy Wiedźmin czuje magię świąt

1 minuta czytania

Z przerwami trwają prace nad drugim sezonem serialu "The Witcher", stąd też Netflix stara się, byśmy nie zapomnieli o tej produkcji także w okresie przedświątecznym. Przygotowano specjalny zwiastun, w którym starano się uchwycić radość oraz miłosierdzie sławnego Białego Wilka.

wiedźmin,witcher

Nie od dziś wiadomo, że w grudniu ludzie myślą raczej o kupnie choinki oraz szukają wymarzonych prezentów dla najbliższych. O czym może wtedy myśleć wiedźmin? Na pewno o pogodzie, która zawsze mocno daje mu się we znaki. Nie mogło także zabraknąć wspominek, bowiem łowcy potworów co prawda trudnią się ciężką profesją, ale kontakty międzyludzkie wcale nie są im obce.

Rzecz jasna Netflix, w przeciwieństwie do kartek sprzed lat od CD Projekt Red, nie próbuje pokazać, że wszyscy razem lecą do lasu po choinkę, by następnie ubrać ją w domowym zaciszu. Miast tego przygotowano specjalny zwiastun, okraszony nastrojową muzyką. Nowych scen jak na lekarstwo, ale może w tych już znanych dostrzeżecie pewne pominięte wcześniej szczegóły...

Takie materiały to miły gest, ale zarazem skuteczna reklama. Nie zapominajmy, że przez koronawirusa drugi sezon pojawi się najwcześniej w połowie przyszłego roku, więc następne zwiastuny, tym razem tworzone całkowicie na poważnie, powinny zalać Internet już od początku 2021 roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...