dziki_lad

Wiedźmin – nowe nagrania z castingu (jest polska aktorka!)

1 minuta czytania

Pojawiły się następne nagrania z castingu do "Wiedźmina". Występują na nich aktorzy ubiegający się o role Geralta, Yennefer i Dzierzby. Wśród nich po raz pierwszy widzimy Polkę!

wiedźmin

Jon Maddocks jako Geralt z Rivii:

Nickie Azzam jako Yennefer:

Magdalena Korpas jako Dzierzba:

Co sądzicie o tych przesłuchaniach – ktoś z tej trójki was przekonał?

Komentarze

0
·
Magda jako Dzierzba moim zdaniem wypada przekonująco - wymowna i pełna ekspresji mimika oraz sposób wypowiadania kwestii pasują do charakteru odgrywanej postaci. Jestem "za". Na moją opinię nie miał wpływu fakt, że aktorka pochodzi z Polski.
Jon i Nickie jednak wypadają mniej przekonująco, nie trafiają w moją wersję wizerunku Geralta i Yen. Do mnie nawet w NaviExpercie gada Rozenek głosem Geralta, więc mogę mieć pewien dysonans w większości przypadków. Być może Magda miała łatwiej, gdyż Dzierzba nie występowała w grach, więc nie istnieje żaden wizualny wzorzec, z którym aktorka odgrywając postać musiałaby konkurować. Epizodyczna postać z arcydzieła polskiej kinematografii się nie liczy .
0
·
@mbwrobel Gry grami, ale ten Geralt jest po prostu za młody Ten aktor wygląda na 20-30 lat. Ja bym Geraltowi dał jednak 30-40, przy czym starszy, tak około 45, by jeszcze mógł pasować, zależy od człowieka.
0
·
Ci Geraltowie to wszyscy zam łodzi tacy
0
·
@Thorot Ja to bym powiedział, że Max Beesley by się nadawał i tak samo - a może nawet bardziej - Zach McGowan, o którym pisałeś pod innym newsem
0
·
Fakt, filmowy Geralt powinien wyglądać na dojrzałego faceta, "dobrze utrzymany" pięćdziesięciolatek również by pasował. Od tego jednak jest charakteryzacja. Jon po prostu na castingu nie pokazał charyzmy i zdecydowania, jakich oczekiwałbym po aktorze grającym Geralta.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...