Watch_Dogs – Tryb multiplayer na nowym gameplayu

27 maja. To tego dnia graczom przyjdzie sprawdzić jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2014 roku – Watch_Dogs. Dziś omówiono tryb wieloosobowy, przeplatający się z kampanią single. W każdym momencie będzie można nawiązać kontakt z drugą osobą, dzięki wszechobecnemu w produkcji Ubisoftu hakowaniu. Jeśli inny gracz zacznie nas namierzać, należy czym prędzej go zidentyfikować, a następnie pozbyć. Dzięki temu postać dostanie dodatkowe punkty potrzebne do jej rozwoju.

watch_dogs

Można również rzucić wyzwanie drugiemu graczowi, co zostało przedstawione na filmiku, gdzie jeden usiłuje przejść próbę czasową, a drugi, mając do dyspozycji sterowanie całym miastem, stara się za wszelką cenę uniemożliwić mu wykonanie zadania. Jest również trzecia możliwość wieloosobowej zabawy, noszącej nazwę Competitive Decryption Combat. Polega ona na rywalizacji dwóch drużyn, które będą usiłowały zdobyć ważne dane. Walka między nimi będzie polegała nie tylko na wymianie ognia, lecz także na wykorzystywaniu interakcyjnych elementów otoczenia – np. manipulując ruchem drogowym czy zastawiając pułapki.

Jeśli jednak ktoś zamierza grać w pojedynkę, będzie mógł wyłączyć opcje sieciowe, które są dostępne w grze bez potrzeby logowania się do innych trybów lub aplikacji. Watch_Dogs zadebiutuje na konsolach i komputerach osobistych 27 maja. W Polsce ukaże się nakładem Cenegi z kinową polonizacją.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...