dziki_lad
Watch_Dogs

Watch_Dogs zadebiutował na komputerach osobistych i konsolach starej oraz nowej generacji i już może pochwalić się rekordem. Yves Guillemot, szef Ubisfotu, oznajmił, że gra w ciągu 24 godzin sprzedała się lepiej od wszystkich dotychczasowych produkcji wydawcy w tym samym czasie. Sukces niemały, ale jak się okazuje, pojawiły się również problemy.

watch_dogs
Watch_Dogs

Watch_Dogs – Zwiastun premierowy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Po wielu zwiastunach najnowszej gry Ubisoftu, Watch_Dogs, nareszcie mamy okazję zobaczyć ten najwłaściwszy trailer, bo premierowy. Krótki, trwający ledwie dwie minuty, z polskimi napisami – możecie go obejrzeć w rozwinięciu newsa. W samą grę zaś będzie można zagrać już za kilka dni, 27 maja, na kiedy przypada jej premiera. Ukaże się ona na komputerach osobistych i konsolach PS3, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One.

watch_dogs

Watch_Dogs zabierze gracza do Chicago pełnego nowych technologii. Główny bohater produkcji posiada umiejętność hakerstwa. Aiden Pearce, były przestępca, potrafi włamać się do każdego, choćby najbardziej strzeżonego systemu. Może dostać się do czyjejś komórki, podłączyć się do miejscowego monitoringu, a to tylko jedne z wielu możliwości, jakimi dysponuje w otwartym świecie, w którym nie braknie zadań do wykonania. Całość działa na nowo stworzonym silniku Disrupt i reprezentuje gry akcji z widokiem TPP.

Watch_Dogs

27 maja. To tego dnia graczom przyjdzie sprawdzić jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2014 roku – Watch_Dogs. Dziś omówiono tryb wieloosobowy, przeplatający się z kampanią single. W każdym momencie będzie można nawiązać kontakt z drugą osobą, dzięki wszechobecnemu w produkcji Ubisoftu hakowaniu. Jeśli inny gracz zacznie nas namierzać, należy czym prędzej go zidentyfikować, a następnie pozbyć. Dzięki temu postać dostanie dodatkowe punkty potrzebne do jej rozwoju.

watch_dogs
Watch_Dogs

Watch Dogs – Zwiastun i gameplay

Dodał: , · Komentarzy: 0

Watch_Dogs do jeden z kandydatów do gry roku – no, jak się tylko pojawi na rynku. Na razie jednak zapowiada się świetnie. Gra zabierze nas do Chicago pełnego nowych technologii, a największym atutem bohatera będzie umiejętność hakerstwa. Aiden Pearce, były przestępca, potrafi włamać się do każdego, choćby najbardziej strzeżonego systemu. Może włamać się do czyjejś komórki, podłączyć się do miejscowego monitoringu, a to tylko jedne z wielu możliwości, jakimi dysponuje w otwartym świecie, w którym nie braknie zadań do wykonania.

watch_dogs
  • 1 strona
Wczytywanie...