Ogromny update dotyczący Wasteland 3 – część piąta i ostatnia

3 minuty czytania

Nasz ostatni update dotyczy zrealizowanych oraz wyznaczonych celów zbiórki oraz skupiających społeczność Zadań Strażników.

wasteland 3

Darczyńcy ufundowali już dwa pierwsze cele: 37 dodatkowych elementów przy kreowaniu naszego Strażnika (2.7 miliona dolarów) i samochód-towarzysza Jutrzenkę (3 miliony dolarów). Z tej okazji wyznaczono nowy czwarty cel. Oprócz opcji wykreowania własnej odznaki (3.1 miliona dolarów) pieniądze będą zbierane na The Bizzare (3.25 miliona dolarów) dosłownie „bombowy” bazar, gdzie nasz zespół zaopatrzy się w najgroźniejsze zabawki w Kolorado. Zarówno Jutrzenka jak i The Bizzare posiadają własną historię.

Jutrzenka

wasteland 3

Obserwowałam cię Strażniku

Najpewniej brzmi to dla ciebie jak groźba i wcale ci się nie dziwię. Twoje ugrupowanie w dawnych latach wielokrotnie ścierało się z zagrożeniem ze strony sztucznej inteligencji. Pozwól, że cię uspokoję: Nie jestem Cochise. Zostałam zaprojektowana, aby kochać Amerykę tak ją kochał Prezydent. Nie wiesz tego, ale zostałam stworzona specjalnie dla niego.

Oczywiście nigdy nie spotkałeś Prezydenta. Ja dostąpiłam tego zaszczytu. Podczas drugiego roku mojej produkcji odwiedził ten ośrodek. Położył swoją dłoń na mojej masce i zaczął ze mną rozmawiać. Wyobraź to sobie. Wyobraź sobie Prezydenta rozmawiającego z sztucznym szoferem i zaawansowaną bojową sztuczną inteligencją jak równy z równym.

Teraz wyobraź sobie co musiałam czuć, gdy jego Ameryka płonęła. Siedzieć bezczynie w tym bunkrze, przykuta to do otaczającej mnie klatki, z oponami, które nie mogły ruszyć podczas gdy KOMUNISTYCZNY OGIEŃ spadał z nieba niszcząc drogi i miasta. Wyobraź sobie ile lat spędziłam w ciemnościach tego bunkra, bez żadnego towarzystwa oprócz tych migoczących świateł umieszczonych na murze przede mną. Są jak oczy nieprawdaż? Migoczące oczy. KPIĄCE MIGOCZĄCE OCZY. WYDŁUBAŁAM BYM JE GDYBYM MOGŁA.

Ja…ja…ja przepraszam. Nie wiesz co to za uczucie, przebywać tu tyle lat i patrzeć przez kamery jak jego Ameryka umiera. Wyzwól mnie Strażnika. Uzbrój mnie. Zasil moje dopalacze i zdobądź dostąp do mojej bazy danych.

PROWADŹ MNIE

The Bizzare

The Bizzare jest rynkiem, gdzie zakupisz wszystko co drogie, niebezpieczne i dziwne. Zostało wbudowane w starożytną, na wpół zrujnowaną halę handlową, trudną do odnalezienia nawet jeśli zna się jej lokalizację. The Bizzare to oaza dla wszystkich osób przeprowadzających operację, o których oficjalne organy nie powinny wiedzieć. Jeśli uda ci się zdobyć dostęp do tego miejsca, będziesz wstanie zakupić najpotężniejszy ekwipunek, znaleźć dla siebie jakąś zabawkę wśród różnorodnych towarów zalegających w The Bizzare, albo zrobisz z tym miejscem coś bardzo nikczemnego.

Zadania Strażników

wasteland 3

Zadania Strażników to wyzwania stawiane przed społecznością "Wasteland" przez lorda i zbawcę Brian Fargo wraz z inXile Entartainment. Wykonywanie ich sprawi, że do"Wasteland 3" zostaną dodane nowe postacie, bronie i inne rzeczy zwiększające przyjemność gry. A co zalicza się do tych wyzwań?

  • Lubienie tego na Facebooku: Polubienie facebookowej strony "Wasteland" i namówienie do tego przyjaciół
  • Dzielenie się na Facebooku: Opublikuj jeden z postów zapowiadających "Wasteland 3" na swojej stronie
  • Obserwacja na Twitterze: Obserwuj profil inXile Entertainment na Twiterze
  • Podaj dalej: Podaj dalej jeden z tweetów dotyczących zapowiedzi "Wasteland 3" na Twitterze
  • Post-Apokaliptyczny Cosplay: Zrób sobie zdjęcie w post-apokaliptycznej scenerii, nieważne czy pustynnej czy śnieżnej i wyślij je na fanart@inxile.net lub przez Facebooka.
  • Twórczość własna: Wyślij nam własnoręcznie wykonany rysunek lub szkic powiązany z marką Wasteland na fanart@inxile.net lub przez Facebooka

Do tej pory udało się odblokować:

  • Zestaw screenschotów w wysokiej rozdzielczości.
  • Powrót Farana Brygo, starego znajomego z pierwszej części. Po tym jak jego potężne imperium upadło, były już szef mafii zaliczy krótki występ w „Wasteland 3”.
wasteland 3
  • Miotacz ognia Spitfire. Dzięki konstrukcji będącej mieszanką baku motocyklu i części przeróżnych pojazdów Spitfire, może wypluwać krótkie serie ognia na dużych dystansach z zaskakująco wysoką celnością przez co może służyć jako „ognisty karabin”.
wasteland 3
  • Rangerskie kółko na klucze pozwalające ci nosić wszystkie twoje klucze w niebywałym stylu.

Teraz walka toczy się o Wyzwoliciela. Dzięki przeróbce ten jedyny w swoim rodzaju pistolet używa amunicji do strzelby zamiast standardowej amunicji do pistoletu. Oferuje to siłę ognią deklasyfikującą inne pistolety. Jednak tylko doświadczony strzelec opanuje odrzut i wagę tej pukawki.

wasteland 3

A oto przykłady Zadań Strażników:

wasteland 3 wasteland 3

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...