Wasteland 3 oficjalnie potwierdzone

1 minuta czytania

Studio inXile ogłosiło, iż rozpoczęło prace nad trzecią częścią serii "Wasteland". Tym razem możemy liczyć na zmianę scenerii, bowiem gracze wyruszą do mroźnych rejonów stanu Kolorado.

wasteland 3

Na drugą odsłonę serii fani musieli czekać prawie dwadzieścia lat, więc w przypadku trójki można mówić o sporym postępie. Począwszy od 5 października, gracze będą mogli wpłacać pieniądze na konto projektu, bowiem i tym razem studio zamierza skorzystać ze wsparcia na łamach serwisu Fig.co

Trzecia odsłona będzie rozgrywać się w pokrytym lodem stanie Kolorado. Staniemy się Strażnikiem Pustkowi z zespołu Team November, który doznał ostatnio sporych strat. Spróbujemy odzyskać dawny status, zaś twórcy obiecują nam dużą swobodę działania i wiele różnych frakcji.

"Wasteland 3" ma pojawić się jednocześnie na PC, Playstation 4 i Xbox One, jednak wciąż data premiery nie została wyznaczona. Jeśli chcecie przyspieszyć cały proces, to warto pamiętać, że twórcy potrzebują 2,75 mln dolarów, aby dokończyć nad tym projektem.

Komentarze

0
·
Tym razem nie Kickstarter? Dlaczego?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...