"Wasteland 2" doczeka się polskiego wydania pudełkowego

1 minuta czytania

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów postapokaliptycznych klimatów, którzy nie przepadają za niuansami związanymi z e-handlem bądź też mają żyłkę kolekcjonera i lubią zapełniać swoją półeczkę kolejnymi boxami z gier.

wasteland 2

Jak doskonale wiemy, "Wasteland 2" doczeka się czegoś, co obecnie znajduje się w sferze marzeń wielu kickstarterowych produkcji – pudełkowego wydania. Jednak do tej pory, koszt tego typu przyjemności dla polskiego gracza był raczej horrendalny i wymagał przyklepania dość drogiej opcji podczas zbiórki pieniężnej, a także wiązał się z perspektywą wyczekiwania na paczkę wysłaną z drugiej strony Atlantyku. Biznes, nie ukrywajmy, średnio udany.

W sukurs polskim graczom postanowiła przyjść Cenega Polska i na mocy współpracy z europejskim wydawcą Deep Silver, tytuł trafił do planu wydawniczego firmy, co w konsekwencji oznacza, że pudełka z postnuklearną grą Briana Fargo wylądują na rodzimych półkach sklepowych wraz z premierą cyfrowej edycji.

Tytuł, zgodnie z wcześniejszymi obietnicami studia InXile, zostanie zlokalizowany w wersji kinowej (napisy).

Warto zaznaczyć, że dodatkowym atutem tego wydania będzie, przynajmniej póki co, jego cena. Dystrybutor życzy sobie za "Wasteland 2" 139.90 zł, natomiast na platformie Steam trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 49.90 Euro (około 190 zł).

Tak czy owak, miła niespodzianka na początek dnia.

Komentarze

2
·
Świetna wiadomość! Powód dla którego tak się ucieszyłem nie został wprawdzie - przez wrodzoną subtelność Tokara - wymiemieniony, ale i tak się cieszę
0
·
Cóż to za powód, Jerzy, o ile mogę spytać? Moja natura sprawia, że jestem niemożebnie ciekawy
0
·
Bardzo mi się podoba ta wiadomość.
0
·
Nie tylko Tobie. Jedynie co mnie trapi to cena. Cóż, będę musiał najwyżej poczekać do wydania gry w wersji w "nieco" przecenionym wydaniu.
0
·
Kapitalnie! Na klawiaturę ciśnie mi się jedno tylko pytanie: kiedy?
0
·
Krzyś przecież taka cena jest normalna dla nowych gier na PC które nie są jakimiś Starcraftami 3. Wiadomo że kupować od razu po premierze nie trzeba
0
·
Długo wyczekiwana gra, cena jak cena za nową grę nie dziwi, ale moje obawy budzi tylko czy gra będzie dobrze dopracowana i grywalna. Jak wiadomo gry z Kickstartera na razie nie odnoszą spektakularnych sukcesów.
1
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia czwartek, 30 stycznia 2014, 14:38 napisał

Cóż to za powód, Jerzy, o ile mogę spytać? Moja natura sprawia, że jestem niemożebnie ciekawy

Czytałem wrażenia Uqahsa z wczesnej bety. Odgadywanie angielskich słów kluczowych, żeby posunąć dialog do przodu byłoby zbyt frustrujące.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...