Koniec z Warhammerem Online

1 minuta czytania

warhammer online: age of reckoning, warhammer online

I nadszedł ten czas, gdy firma Mythic żegna się (w dość lakoniczny sposób) z graczami "Warhammer Online: Age of Reckoning". Po pięciu latach wspólnej zabawy zdecydowali się nie przedłużać licencji wykupionej od Games Workshop, posiadających prawa do "Warhammera". W związku z tym, wraz z datą 18 grudnia 2013, wszystkie serwery zostaną zamknięte. Tak więc od 18 września, czyli od wczoraj, została wstrzymana sprzedaż trzymiesięcznych kodów do gry oraz ich automatyczna odnowa.

Poza podziękowaniami dla graczy, na oficjalnej stronie gry Carrie Gouskos, producentka, umieściła swoje wrażenia z pracy nad tą produkcją. Jeżeli jesteście zaciekawieni, zapraszam pod ten adres.

Komentarze

0
·
Chciałem zauważyć, że link do oficjalnej strony nie działa.
0
·
Dzięki, już poprawiłem
0
·
Kocham uniwersum warhammera i jestem jego zapalonym graczem. Szkoda że nie robili żadnych dodatków przez co gra powoli traciła życie stając się nudna i monotonna, w ogóle tak wielki świat tak ograniczony do ledwie 6 ras. Chodź jak tak teraz myślę to w sumie GW to niezłe sknery więc mogły żądać za każdy dodatek sporo kasy( tak ja modele przerzucili się na tańszą żywice i ceny podwyższyli)
0
·
Niedawno zacząłem zbierać takie malutkie własne Łaaaa i grać z kolegą ale na każdy kolejny model potrzebuje tak z 2 miesiące oszczędzać, nie mówiąc już o tym, że korzystam z rule book'a jego ale każdy chce zarabiać na swoich pomysłach, więc nie ma co się dziwić co do cen.
0
·
Cóż ja mam już pokaźne ŁAAA! takie na 6000-7000 tysięcy ale jak kiedyś kupowałem za 80zł 20 orków a teraz mam 10? To coś jest nie tak. Nie mówiąc o słabej jakości odlewach finecasta i do tego podwyższenie ceny za tańszy materiał? Za herosa orków z metalu płaciłem 50 zł teraz za żywicznego goblina płace 70zł . Są chciwi. Za interesował bym kolekcjonerów naszym polskim systemem Umbra Turris.
0
·
Fajnie by było gdyby wyszła gra crpg o warhammerze z nieliniową fabułą to by przyciągneło masę fanów
a wiedźmin miałby rywala.
0
·
Wielka szkoda, swietna gra, wiele pomysłów z tej gry jest teraz w nowszych grach.
Bardzo dobze ja wspominam, moj sorc dal mi sporo frajdy dawno temu

Moze, gdyby przesli na F2P, nie to darmowe niegrywalne "demo".

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...