Warhammer Online: Age of Reckoning

Koniec z Warhammerem Online

Dodał: , · Komentarzy: 7
warhammer online: age of reckoning, warhammer online

I nadszedł ten czas, gdy firma Mythic żegna się (w dość lakoniczny sposób) z graczami "Warhammer Online: Age of Reckoning". Po pięciu latach wspólnej zabawy zdecydowali się nie przedłużać licencji wykupionej od Games Workshop, posiadających prawa do "Warhammera". W związku z tym, wraz z datą 18 grudnia 2013, wszystkie serwery zostaną zamknięte. Tak więc od 18 września, czyli od wczoraj, została wstrzymana sprzedaż trzymiesięcznych kodów do gry oraz ich automatyczna odnowa.

Poza podziękowaniami dla graczy, na oficjalnej stronie gry Carrie Gouskos, producentka, umieściła swoje wrażenia z pracy nad tą produkcją. Jeżeli jesteście zaciekawieni, zapraszam pod ten adres.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Warhammer Online za darmo?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Mythic Entertainment przygotowało swego rodzaju niespodziankę dla wszystkich, którzy skorzystali z opcji darmowego pobrania klienta gry Warhammer Online: Age of Reckoning w formie trial.

warhammer online

Osoby takie będą mogły kontynuować zabawę, nie płacąc przy tym ani grosza. Dotyczy to oczywiście nadal klienta gry w formie trial – wystarczy tylko ponownie się zarejestrować.

Jeśli chcesz dołączyć do takich osób, to powinieneś zajrzeć pod ten adres.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Koniec z ograniczeniem czasowym w trialach!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Producent gry Warhammer Online, Mythic Entertainment, ogłosił coś całkiem ciekawego. Tak jak zazwyczaj triale gier trwają przez ściśle ustaloną ilość dni, tak Mythic zadecydował, że ograniczenie czasowe w trialu Warhammera Online zniesie permanentnie.

Zamiast cieszyć się nim przez 10 dni i dodatkowo stresować, kiedy nie ma się czasu na granie, możemy teraz spokojnie wypróbować sobie grę i robić to tak długo, jak nam się żywnie podoba. Trial ma oczywiście swoje ograniczenia, bowiem najwyższy poziom postaci, jaki możemy osiągnąć, równa się 10 i nie mamy dostępu do wszystkich lokacji. Niemniej, jeśli zdecydujemy się na zakup gry, możemy kontynuować zabawę ówcześnie stworzoną postacią.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Ułatwienia dla nowych graczy

Dodał: , · Komentarzy: 0
warhammer online: age of reckoning, łatka, obrazek, elf

Nadchodząca aktualizacja do Warhammer Online: Age of Reckoning oznakowana numerem 1.3.2 przyniesie wiele zmian. Najistotniejszą jest chyba wprowadzenie ułatwień dla nowych graczy. Łatka zamieni pojedyncze lokacje, udostępniane dla sił Destrucion i Oder, na dwie przeznaczone dla obu stron. Taka zmiana ma spowodować zagęszczenie ilości graczy w początkowych miejscach, które obecnie nie są często odwiedzane, co powoduje, że nie można wykonać m.in niektórych zadań grupowych. Więcej szczegółów dotyczących aktualizacji można znaleźć na oficjalnej stronie gry w języku angielskim.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Posiadacze sieciowego Warhammer Online: Age of Reckoning mogą się cieszyć z premiery nowego obszaru, zwanego Land of the Dead.

Widać wyraźnie, iż twórcy inspirowali się światem Dark Age of Camelot. Land of the Dead zawiera ogromny obszar RvR, nowe podziemia i setki przedmiotów, w tym pancerz Tyranta.

Screen

Land of the Dead został wprowadzony patchem o numerze 1.3 . Prócz tego poprawia on kilka bugów, usprawnia tworzenie przedmiotów i wiele innych. Dokładniejsze informacje znajdują się w tym miejscu.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Na łamach serwisu MMORPG.com pojawiła się zapowiedź nowego obszaru do Warhammer Online: Age of Reckoning.

Screen

Mowa tu o Land of the Dead, który zostanie udostępniony graczom wraz z aktualizacją o numerze 1.3. Sama nazwa wskazuje, czego możemy spodziewać po tym obszarze. Twórcy gry zapewniają, iż ma on wyznaczyć nowy kierunek w rozwoju mmorpg-ów, czyniąc grę bardziej na wzór tytułów konsolowych. Mamy otrzymać "Więcej gry w grze".

Zapowiedź znajdziecie tutaj. Tekst w języku angielskim.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Niepokojące informacje dochodzą do graczy skupionych wokół Wargammer Online: Age of Reckoning.

Podobnie jak w przypadku Age of Conan, niezadowalająca liczba graczy, a więc i wyniki finansowe, zmusiły EA do zamknięcia części serwerów. Za oceanem ich liczba skurczy się z 43 do 17. Podobne kroki będą podejmowane także w Europie. Wydaje się, że bezpłatny 10 dniowy trial a nawet miesiąc bezpłatnej zabawy to akcje, które raczej nie odniosły większego skutku.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Firma Electronic Arts zdecydowała się udostępnić grę Warhammer Online: Age of Reckoning dla każdego gracza posiadającego internet. W celu otrzymania dziesięciodniowego dostępu do uniwersum Warhammera należy założyć konto na stronie War-Europe oraz pobrać grę. Aktywacja odbędzie się poprzez zatwierdzenie linka, który zostanie przesłany na podany przez gracza adres mailowy.

Ci, których ta gra MMO wciągnie na dłużej, będą musieli zakupić 30 dniowy abonament. Granie wcześniej stworzoną postacią będzie jak najbardziej możliwe.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Pojawił się w końcu patch oznaczony numerkiem 1.1.1 do sieciowego Warhammer Online: Age of Reckoning.

Najistotniejszą ze zmian jest chyba udostępnienie gry w rosyjskiej wersji. Ponadto pojawia się Night of Murder Live Event – pierwszy z live eventów do gry, który wystartuje już za 2 dni. Naprawiono kilka bugów, dodano nowe przedmioty oraz zadania.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Mythic, twórcy Warhammer Online: Age of Reckoning, ogłosili, iż przekroczono liczbę 300 tysięcy aktywnych kont w grze. Na wynik ten składają się gracze z Ameryki Północnej oraz Europy.

W porównaniu do World of Warcraft liczba ta wydaje się być śmieszna, pozwala jednak ocenić w pełni zainteresowanie tytułem ze stajni Mythic. Cóż, chyba firma nie spodziewała się, że wszyscy nagle porzucą dzieło Blizzarda...

Wczytywanie...