Adept już w połowie maja

1 minuta czytania

Trzeci tom przygód młodego Viriona pióra Andrzeja Ziemiańskiego ma wreszcie datę premiery. Zgodnie z oczekiwaniami fanów, tytuł pojawi się na sklepowych półkach już połowie przyszłego miesiąca. Czy droga przyszłego najlepszego szermierza może być jeszcze bardziej wyboista niż do tej pory?

virion

Cykl "Imperium Achai" to doskonała okazja do powrotu w znane uniwersum, więc nic dziwnego, że fani świata Andrzeja Ziemiańskiego oraz poprzednich tomów z niecierpliwością wypatrują kolejnych przygód tytułowego Viriona. Nim stał się on "tym Virionem" wydarzyło się naprawdę wiele, ale Szermierz Natchniony trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu, a dokładniej rzecz biorąc 15 maja.

Fabryka Słów konsekwentnie wydaje kolejnego "Viriona" przynajmniej raz w roku. Serię rozpoczął "Virion. Wyrocznia" w 2017 roku, zaś w kolejnym pojawił się "Virion. Obława". "Adept" to trzecia część, w której główny bohater stanie oko w oko z Horechem – starym Szermierzem Natchnionym. To spotkanie nie zakończy się jednak śmiercią, lecz rozpocznie kolejny etap sławy Viriona.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...