Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 opuścił kolejny istotny twórca

1 minuta czytania

vampire: the masquerade bloodlines 2

Nad wyczekiwanym przez fanów komputerowych gier fabularnych projektem kontynuacji kultowego “Vampire: The Masquerade – Bloodlines” od jakiegoś czasu gromadzą się czarne chmury. Materiały prezentowane przez twórców nie porażają i zwiastują raczej mocno budżetowe dzieło, a sama gra zdążyła zaliczyć już poślizg datowany na 2021 rok. Co gorsza od kilku tygodni studio Hardsuit Labs opuszczają kluczowi developerzy odpowiedzialni za grę.

Do Briana Mitsody (głównego projektanta narracji) i Martina Ka'ai Cluneya (dyrektora kreatywnego), dołączyła niedawno Cara Ellison (starsza projektantka narracji). Nie podano powodów opuszczenia przez nią zespołu, a studio zdecydowało się jedynie na lakoniczny komentarz stwierdzający po prostu, że developerka “zdecydowała się odejść”. Nie jest jednak tajemnicą, że Ellison szybko znalazła nowe zatrudnienie i przeniosła się do League of Geeks odpowiedzialnego m.in. za “Armello”.

Wydawca “Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2”, Paradox Interactive, potwierdził, że praca Ellison będzie widoczna, a jej wkład w tworzenie gry był ogromny.

Cara wniosła wiele świeżych pomysłów do projektu i spora ilość jej propozycji będzie widoczna w grze, która wyjdzie w przyszłym roku. Dziękujemy za jej pracę nad projektem i życzymy wszystkiego najlepszego w przyszłych przedsięwzięciach.

Komentarze

0
·
Koniec końców okaże się, że grę robią tylko stażyści. XD

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...