Nadchodzi Vampire The Masquerade: Bloodlines 2

3 minuty czytania

Wydane w 2004 roku "Vampire The Masquerade: Bloodlines" nie było gigantem sprzedaży, ale zawładnęło sercami graczy. Podróż przez okryte mrokiem Los Angeles jako świeżo przemieniony wampir starający się znaleźć swoje miejsce (i przeżyć) pośród tysiącletnich spisków, potworów, łowców wampirów i co gorsza naszych braci z wampirzego rodu pozostawiła w sercach graczy tęsknotę za możliwością powrotu do tego mrocznego świata i poznania jego kolejnych tajemnic.

vampire the masquerade: bloodlines 2

Co prawda gra była pełna błędów i częściowo niedokończona, ale nadrabiała to fabułą, dialogami, możliwościami tworzenia i rozwoju postaci, wykorzystania naszych umiejętności do rozwiązania zadania w sposób, jaki nam się podoba, oraz wspaniały klimat. Teraz po 15 latach Paradox Interactive i Hardsuit Labs zdecydowały się wtłoczyć świeżą krew w ciało Przedpotopowca i uszczęśliwić wszystkich graczy na świecie kolejną częścią wampirzej sagi. "Vampire The Masquerade: Bloodlines 2" właśnie zostało zapowiedziane!

Dodatkowo, aby mile połachotać części naszych mózgów odpowiedzialnych za przyjemność, do zespołu opracowującego grę dołączyły dwie znane osobistości. Pierwszą jest Brian Mitsoda człowiek odpowiedzialny za pierwszą grę, a drugim jest Chris Avellone człowiek, którego nie trzeba przedstawiać. Pracę nad grą trwały po cichu od 2016 roku. Na razie nie znamy dokładnych wymagań sprzętowych. Gra będzie miała premierę w marcu 2020 roku na komputerach osobistych i konsolach oraz będzie dostępna na platformach cyfrowej dystrybucji Steam i GOG.com. Do wyboru będą trzy wersje: standardowa za 60$, wersja z przedmiotami z DLC za 70$ i wersja Season Pass za 90$, dająca od razu dostęp do trzech planowanych dodatków fabularnych.

vampire the masquerade: bloodlines 2

W wyniku bezprawnego ataku stajesz się wampirem, a twoja przemiana prowadzi do wybuchu konfliktu o rynek krwi w Seattle. Zawieraj niełatwe sojusze z kontrolującymi miasto postaciami i zdemaskuj wielki spisek będący zapalnikiem krwawej wojny domowej między potężnymi frakcjami wampirów.

Zostań najpotężniejszym z wampirów

Wejdź do wampirycznego Świata Mroku i zrealizuj swoje krwiopijcze fantazje w mieście pełnym intrygujących postaci reagujących na twoje decyzje. W dynamicznym systemie walki nastawionym na bezpośrednie starcia najważniejszym atutem są twoje charakterystyczne umiejętności zwane dyscyplinami. Wraz z postępami w grze twoja moc będzie wzrastać, lecz nie zapominaj o utrzymywaniu Maskarady i dbaj o własne człowieczeństwo... W przeciwnym razie poniesiesz straszne konsekwencje.

vampire the masquerade: bloodlines 2 vampire the masquerade: bloodlines 2

Przetrwaj spotkanie z wampiryczną arystokracją w mrocznym sercu miasta

Wampiry od zawsze królowały w Seattle. Poluj na swoje cele w wiernie odtworzonych miejskich lokalizacjach w Świecie Mroku. Poznaj wampirzą starszyznę zamieszkującą miasto od początku jego istnienia, a także przedstawicieli nowej krwi, którzy kontrolują zyski z nowoczesnych technologii transformujących miasto. Wszystkie postaci kierują się ukrytymi motywami, więc ostrożnie dobieraj sprzymierzeńców.

vampire the masquerade: bloodlines 2 vampire the masquerade: bloodlines 2

Zawieraj niełatwe sojusze

Opowiedz się po jednej ze stron konfliktu o rynek krwi w Seattle. Każda frakcja ma własną, unikalną historię i charakterystykę. Świat oceni cię po towarzystwie, w którym się obracasz, ale pamiętaj: w tym środowisku nie da się pozostać bez skazy.

vampire the masquerade: bloodlines 2 vampire the masquerade: bloodlines 2

Odkryj niesamowitą historię

Gra Vampire: The Masquerade® – Bloodlines™ 2, stworzona przez autora pierwszej części tej serii, spełnia ambitne założenia pierwowzoru i umożliwia fanom ponowne spotkanie z ulubionymi bohaterami.

vampire the masquerade: bloodlines 2 vampire the masquerade: bloodlines 2 vampire the masquerade: bloodlines 2 vampire the masquerade: bloodlines 2

Źródło: store.steampowered.com

Komentarze

0
·
Ledwo gra zapowiedziana, a tu już kilka wersji z season pass - aj paradox...

No mniejsza, ważniejsze, że wampiry powracają aż dech zapiera. Będę musiał sobie powrócić do pierwszej Maskarady. Szkoda, że nie pokazali jakiegoś gameplayu.

Chyba nie jestem jedyny zachwycony wiadomością, bo na steam jest obecnie 3-cie na globalnych sprzedażach, mimo że tylko trailer pokazali. Nie wiem czy sam się nie skuszę skoro Avellone i Mitsoda będą brali udział w jej tworzeniu.
0
·
Patrząc na trailer - zapowiada się ciekawie.
Mam tylko jedno pytanie:
Ile pozostanie w dwójce z Vampire the Masquarade:Bloodlines?
Mam nadzieję, że wystarczająco dużo
0
·
Będą wsparcia dla modów!
0
·
Znając Paradox będzie tona płatnych DLC

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...