Two Worlds III i dodatki do Two Worlds II są w produkcji

1 minuta czytania

Mogłoby się wydawać, że po porażce z "Raven's Cry" i bankructwie w 2015 roku Reality Pump i TopWare Interactive na zawsze pożegnają się z branżą elektronicznej rozrywki. Jednak nic z tego. Panowie zacierają ręce i ogłaszają światu kolejną część swojej złotej serii – Two Worlds.

two worlds 2

"Two Worlds III" jest na razie w powijakach, a deweloperzy głowią się nad szkicami koncepcyjnymi i zarysem fabuły. Wiadomo tylko, że produkcja ma potrwać koło 3 lat. Oprócz tego twórcy chcą okazać więcej miłości "Two Worlds II". Ich głównym celem jest odświeżenie silnika gry, dodanie ośmiu nowych map do trybu multiplayer i dwóch nowych dodatków przeznaczonych dla pojedynczego gracza – "Zew Tenebrae" i "Strzaskane Objęcie".

two worlds 2

Pierwszy DLC będzie miał premierę pod koniec drugiego kwartału 2016 roku. O fabule wiadomo na razie nie wiele. Po powrocie do Antalooru nasz bohater zamiast korzystać z kobiet i wina jest świadkiem morderstwa Dar Pha popełnionego przez szczuropodobne plemię znane jako Wybrani, władające nową i potężną magią. Za jej pomocą chcą oczyścić Antaloor z innych form życia i tylko my może ich powstrzymać.

two worlds 2

Odświeżona dwójka będzie również dostępna na Linuxa i Steam OS. Ulepszony silnik pozwala na wyświetlanie większej ilości detali bohaterów i krajobrazów, wersję HD GUI, tryb kooperacji, system achievementów i wiele nowych ulepszeń i dodatków do gry.

two worlds 2 two worlds 2 two worlds 2 two worlds 2

Źródło: www.callofthetenebrae.com

Komentarze

0
·
Jaki ma sens odgrzewanie Two Worlds 2. Marnowanie czasu i środków.
0
·

Cytat

Jaki ma sens odgrzewanie Two Worlds 2. Marnowanie czasu i środków.


Odkupienie się w oczach graczy i przygotowanie swojej pozycji na premierę TW3?
0
·
Może w końcu zagram w TW2 bo od lat leży na półce i zbiera kurz
0
·
Jakoś tak płasko się zapowiada. Gra była mocno średnia jak i fabularnie jak i jako sama gra
0
·
Systemowo TW było fajne, ale historia nie bardzo wciągała. W TW2 grałem tylko chwilę, więc to tłumaczy wiele.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...