Noworoczne wieści z Trzynastego Schronu

1 minuta czytania

trzynasty schron, polskie postapo, projekt 13, schronzin 4, schronek, droga ślepców, kanibalizmPoczątek nowego roku to jak zwykle czas na podsumowania starego. Zdaje sobie sprawę, że na słowo „podsumowanie” wielu reaguje alergicznie, również ja – bo w większości przypadków jest to nudne wymienianie rzeczy, które nikogo nie interesują albo już dawno straciły swoją datę przydatności do „spożycia”. Tym razem jednak jest inaczej, ponieważ mamy dla was przesmaczną dawkę postapokaliptycznych wieści, które w ciągu ostatnich kilku dni pojawiły się na Trzynastym Schronie. Kto nie czytał, może nadrobić zaległości.

Na pierwszy ogień idzie zakończenie konkursu Polskie Postapo, polegającego na napisaniu opowiadania, którego akcja rozgrywa się w postapokaliptycznej Polsce. Część konkursowych prac ma zostać wykorzystana w Projekcie 13, czyli postapokaliptycznym uniwersum tworzonym przez Schroniaków. Więcej informacji znajdziecie w newsie oraz na forum.

Drugim wydarzeniem jest czwarty numer Schronzina, czyli redakcyjnego nieregularnika. Znajdziecie w nim sporo fascynujących materiałów – zarówno nowych, jak i wydobytych z rozmaitych tajnych, i mniej tajnych archiwów Schronu. Tego zina w szczególności polecam wszystkim, którzy dzisiaj cierpią na chorobę sylwestrową – świadomość, że zawsze może być gorzej ma działanie terapeutyczne, a po apokalipsie łatwo przecież nie będzie.

Trzecią i ostatnią wiadomością są wyniki konkursu „Droga Ślepców”, który przyniósł pokaźny plon w postaci siedmiu rozpraw o kanibalizmie. Za nie, w imieniu redakcji GameExe chciałbym szczególnie podziękować – studiujemy je od bladego świtu, by rozwikłać zagadkę tajemniczego zniknięcia naszego redaktora naczelnego. Miał on uświetnić swoją osobą degustacje pasztetu, przyrządzonego przez wybitnego szefa kuchni z Nowej Gwinei, jednak nie zjawił się...

Zapraszamy do lektury!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...