Trzynasty Schron ma już dwanaście lat!

1 minuta czytania

trzynasty schron, urodziny

Choć rodzime media niejednokrotnie informowały nas o niespotykanej jak na tę porę roku suszy, to pasjonaci spragnieni postapokaliptycznych wieści zawsze wiedzieli dokąd się udać, aby ugasić pragnienie!

No dobra, to była najbardziej żałosna próba nawiązania do hucznych urodzin Trzynastego Schronu w historii. Nie boję się tego napisać, gdyż prawdziwy mężczyzna zawsze potrafi się przyznać do błędu (zaznaczam, że nie jestem męskim szowinistą). Przepraszam i obiecuję poprawę. Zanim jednak złożę cielaka w ofierze, aby przebłagać zdradzieckie muzy odpowiedzialne za natchnienie i poprosić Wszechmogącego o wydłużenie doby, chciałbym napisać kilka słów od serca. Nie da się ukryć, że serdeczne życzenia dla naszych najdroższych przyjaciół są sprawą priorytetową, którą nie można odłożyć na zakurzoną półkę ani zamieść pod dywan.

Tylko, co by tutaj napisać, aby nie wyglądało to jak wyświechtany frazes? Redakcja Trzynastego Schronu należy w końcu do sieciowej awangardy. Kontrowersyjni i niepoprawnie szczerzy propagatorzy intrygujących inicjatyw, których teksty niejednokrotnie skłaniają do głębszych refleksji, tym samym skutecznie poszerzając horyzonty myślowe. Ludzie otwarci oraz zakręceni w wielce pozytywnym stopniu. Trudno zaskoczyć ich w jakikolwiek sposób, a w szczególności pomysłowymi życzeniami.

Zatem będzie przaśnie, bo generalnie prosty ze mnie człowiek. Moi drodzy, kolejnych dawek cierpliwości do dalszego znakomitego „robienia roboty”, czujności na zdradliwych polach postapokaliptycznych, a także, aby Trzynasty Schron wciąż kojarzył się z nieskrępowaną kreatywnością i był nadal ostoją wolnej myśli. Niech emanacja sprzyja Wam w każdej dziedzinie życia.

Sto lat i Wasze zdrowie kochani!

Komentarze

0
·
Trzynasty zaczyna się robić gorącą nastolatką Ło, ale trzynaste urodziny będą epickie, prawda? Naj, naj, naj!
0
·
Trzynaste urodziny się zbliżają? Khel pewnie już zaciera łapki...

Wszystkiego naj dla Trzynastego Schronu :>
0
·
Wolne myśli to nasza specjalność. Teraz pracujemy nad szybkimi ;]

Dzięki za życzenia. Kto nam tort upiekł?
0
·
Tokar oczywiście Tylko teraz się pewnie nie przyzna, bo go przyłapałam w tym różowym fartuszku w błękitne grochy Myślę, że na jego urodziny trzeba będzie zrobić ściepę na jakieś wypasione rękawice kuchenne.
0
·
Smacznie wygląda, skołuję do niego jakąś flaszkę ;]
0
·
Najlepszego i powodzenia, chłopaki!
0
·
Chyba tylko wybuch - tfu, tfu, tfu - ograniczonego konfliktu atomowego (bo ogólnoświatowa wojna jądrowa to bajki) mógłby jeszcze zaskoczyć nas i naszych czytelników. Bo jeśli pojawił się news o katastrofie rządowej
"Tutki" i śmierci prezydenta RP, to już kosmiczniej być nie może

Taaaa....

Dziękuję w imieniu własnym, Emancji oraz Schronka Game Exowe dziewczęta i chłopaki

PS.
Ati - a Ty się odezwij jak do Ciebie się odzywają. Znaczy piszą
0
·
Bogowie, przepraszam! Wtedy mi odebrało mowę z wrażenia, a później zapomniałam, bo biologia Już odpisuję, tylko nie mogę się zdecydować na zdjęcie.
0
·
Nooo, wszystkiego radioaktywnego panie i panowie Życzę przynajmniej kolejnych dwunastu lat A trzynaste urodziny będą na pewno... bombowe. Hłe hłe (ale suchar ;p).
0
·
Sto lat Schroniacy Wszystkiego najlepszego!
0
·
Wszystkiego najlepszego Trzynasty Schronie
0
·
Kolejnych dwunastu lat, abyście przeżyli kolejne Dni Sądu!
0
·
Dzięki za życzenia ;]
0
·
Ku chwale sojuszu robotniczo - chłopskiego!!! Znaczy schronowo - gameexowego!!!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...