„Schronizmy” – nowa jakość od Trzynastego Schronu

1 minuta czytania

Skąd czerpać fachowe informacje ze świata? To wbrew pozorom poważny dylemat współczesnej rzeczywistości, gdyż w naszym pięknym kraju nie ma dobrej platformy newsowej, która w przystępny i profesjonalny sposób przekaże interesujące nas treści. „TVP Info”? Upolitycznione od stóp do głów. Pijawka na organizmie narodu polskiego, wysysająca co miesiąc drogocenne złotówki od praworządnych obywateli. „TVN 24”? Zakamuflowana opcja niemiecka. Stacja założona przez masonów, która codziennie pierze mózgi nieświadomej dziatwy przy pomocy wyrafinowanych technik podprogowych. Poza tym ten plugawy język i wyśmiewanie się z ludzkich tragedii! „Polsat News”? Siedzi w kieszeni władzy, a na dodatek wspiera holenderski i zwodniczy liberalizm! To może „Superstacja”? Bez żartów. Jak widzicie – bieda, posucha i korupcja. Wrzód na polskiej demokracji.

Tak było do wczoraj, bo dziś… nowe idzie! Jak to mawiają, wolnoć Squonku w swoim Schronku i zawistna konkurencja może już tylko zgrzytać zębami z zazdrości. Profesjonalna kadra redaktorska, informacje z pierwszej ręki, podane w sposób rzetelny i zmyślny. Oto „Schronizmy”, nowy program Trzynastego Schronu. Schronowe Służby Informacyjne czuwają.

Cholera, nasz frank znowu „dołuje”, za niedługo pewnie obniżą nam „raiting” do „C-”. Już wiem dlaczego Matthias mi pisał, że jest „poza cywilizacją”. Skurczybyk zbił kapitał na spekulacjach i teraz leżakuje sobie spokojnie na Kajmanach, gdzie pije drinki z palemką w otoczeniu półnagich dziewic. No, ale „Schronizmy” są już na tropie, a jak one wyczują krew, to nie ma przebacz. Wiedziałem, że kiedyś beknie za te machloje. Dobrze mu tak!

Komentarze

0
·
Proszę wybaczyć, ale ta nowina jest lepsza od samego programu
0
·
Cholera! Jakbym siebie czytał
0
·
Frank GameExe'owy dzisiaj idzie w górę! O 0,13%

Dodaj komentarz

Wczytywanie...