Skrypty z Krypty – Antologia Trzynastego Schronu

1 minuta czytania

antologia, trzynasty schron, skrypty z krypty

Wakacje to świetny czas – wreszcie można się odprężyć i w spokoju pozwiedzać podziemia, zabić paru ożywieńców i ukraść ich skarby! Wszystko jednak w końcu może się znudzić, posoka przestaje pryskać jak dawniej, blask magicznych przedmiotów nie wydaje się już taki pociągający. To oczywisty znak, że przyszła pora zmienić otoczenie. Co powiecie na to, by dla odmiany założyć pancerz wspomagany, zażyć psycho i zapolować na Szpona Śmierci?

Wszystko to, a nawet więcej, postanowił nam umożliwić Trzynasty Schron, wydając Antologię. Jest to zbiór starannie wybranych opowiadań, pokazujący jak bogata jest polska fantastyka postapokaliptyczna. Wszystkie zostały napisane przez fanów gatunku, a zespół redakcyjny wyselekcjonował najlepsze. Jest ich łącznie dwadzieścia dziewięć i zajmują dwieście pięćdziesiąt stron – jest to w zasadzie darmowa książka. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak przestać na chwilę dręczyć jednorożce (wszyscy wiemy o zaletach proszku z ich rogów...) i wziąć się za czytanie – Skrypty z Krypty czekają!

Antologie znajdziecie na tej podstronie Trzynastego Schronu.

Komentarze

0
·
Dostępna jest wersja "wybajerzona" graficznie oraz taka do wydruku, żeby czytać sobie podczas leżenia bykiem i opalania się. Oczywiście przez przeciwsłoneczne okulary, bo nasza najbliższa gwiazda lubi bić po oczach, szczególnie gdy jej promienie odbijają się od śniegu albo papieru właśnie ;]

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...