bitwa_blizniakow

Polskie Postapo – konkurs organizowany przez Trzynasty Schron!

1 minuta czytania

trzynasty schron

Czytając tego newsa, nasz drogi czytelniku, zadaj sobie na wstępie jedno pytanie: czy byłbyś w stanie wykreować własne uniwersum, na podstawie którego powstawałyby gry RPG, książki i opowiadania? Dobra, może trochę przesadziłem, ale jeżeli TY masz aż takie ambicje, to tym lepiej! Otóż Trzynasty Schron organizuje konkurs, który został nazwany Polskie Postapo. Jakie jest zadanie? Pozwolę sobie zacytować zdanie ze strony konkursowej:

Napisz opowiadanie, którego akcja rozgrywa się w postapokaliptycznej Polsce (należy to zaznaczyć lub zasugerować w tekście).

Zadania konkursowego jaśniej nie dało się opisać. Jeżeli w Twojej głowie rodzi się już obraz naszego rodzimego kraju po wybuchu kilku bomb atomowych, to czym prędzej powinieneś to przedstawić w formie opowiadania. Macie nieograniczoną swobodę w tworzeniu, więc możecie się wykazać swoją wesołą twórczością. Warto, bo koszyk nagród jest naprawdę pokaźny.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę konkursową, gdzie zobaczycie co jest do wygrania oraz zapoznacie się z regulaminem. Powodzenia w kreowaniu nowego świata!

Komentarze

0
·
Ooouuuu jeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaa!!!

0
·
Gdybyście mieli jakieś pytania organizacyjne, to chętnie i szybko oraz zbiorowo (co oznacza, że często sprzecznie, ale co tam) odpowiemy na nie w tym temacie na forum Schronu:

http://trzynasty-schr...p?topic=5223.0

Pozdrawiam i życzę dobrej weny ;]

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...