Tron 3 z reżyserem i gwiazdą w obsadzie

1 minuta czytania

Dzięki serwisowi Deadline poznaliśmy nazwisko reżysera trzeciej części kinowej serii "Tron", jak też nazwisko znanego aktora, który dołączył do obsady. Właściciel praw do marki początkowo nie potwierdzał tych rewelacji, ale został wyręczony przez nową gwiazdę produkcji.

tron

Ostatnie pojawienie się serii na dużym ekranie to już trochę odległy 2010 rok, ale Deadline uprzejmie informuje, że doczekamy się kolejnej części. Co więcej, produkcja ma już reżysera, którym został znany z "Liona" Garth Davis. Nic nie wiemy o możliwości powrotu znanych z poprzednich odsłon postaci, ale wspomniany serwis jako pierwszy stwierdził, że na liście płac pojawiło się duże nazwisko.

Chodzi tutaj o Jareda Leto, czyli amerykańskiego aktora, muzyka, reżysera oraz modela. Wspomniany dżentelmen oficjalnie potwierdził swój udział w produkcji "Tronu 3" (robocza nazwa) poprzez swoje konto w serwisie Instagram. Aktor dał się poznać w tego typu produkcjach chociażby przy okazji wysoko ocenianego "Blade Runner 2049".

tron

Wiemy, że to nie będzie żadna bezpośrednia kontynuacja "Dziedzictwa" ani pierwszej odsłony, bowiem Davis chce pokazać nam zupełnie nową historię. Na szczegóły przyjdzie nam jeszcze poczekać, bowiem fakt posiadania reżyseria nie gwarantuje nam rychłej premiery. Chętnie wrócicie do wirtualnego świata stworzonego przez Flynna?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...