Thor 4 jednak powstanie

1 minuta czytania

Marvel wcale nie zamierza rezygnować z osobnej serii filmów o bogu piorunów, stąd też nareszcie oficjalnie potwierdzono, iż powstanie czwarta cześć przygód Thora. Wszystko wskazuje na to, iż superbohater rodem z Asgardu ma jeszcze coś do stracenia.

thor

Chociaż "Ragnarok" znajduje się na liście filmów, które wspominam dość chłodno, to jednak pojawiały się plotki o powstaniu czwartej części serii. Serwis The Hollywood Reporter potwierdził informację o tym, iż bóg piorunów pojawi się w kolejnej części serii, zaś za kamerą ponownie stanie Taika Waititi. Tak, to ten sam człowiek od przywołanej już "trójki", więc jest się czego bać.

Najwidoczniej przychody z poprzednich filmów wystarczyły, by Thor i Waititi ponownie trafili na srebrny ekran. Co więcej, Taika nie tylko stanie za kamerą jako reżyser, ale dodatkowo napisze scenariusz. O czym może być "Thor 4?". Tutaj pomysłów jest naprawdę wiele, ale póki co na szczegóły będziemy musieli jeszcze zaczekać.

thor

"Thor 4" ma być częścią czwartej fazy MCU, a więc za datę premiery należy, dość optymistycznie, przyjąć 2021 rok. Wcześniej jednak o samej produkcji dowiemy się podczas tegorocznego Comic-Con w San Diego, który startuje od jutra.

Komentarze

0
·
Oh, kwestia gustu. Dla mnie Ragnarok to najlepszy film MCU do tej pory a Thor 4 to od teraz najbardziej oczekiwany film.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...