posiadlosc

The Walking Dead: Season Two – Pierwsze screeny z drugiego epizodu

1 minuta czytania

Telltale Games podzieliło się na Twitterze przybliżoną datą premiery drugiego epizodu The Walking Dead Season Two zatytułowanego A House Divided. Nie ma co obijać w bawełnę – na razie studio nieco zawodzi, bo na kolejny odcinek czekamy już dwa miesiące, a tymczasem według twórców ma on dopiero się ukazać na początku marca. Niestety, trzeba będzie trochę poczekać, choć opóźnienie i tak nie jest tak duże jak w przypadku "The Wolf Among Us", gdzie różnica między premierami epizodów wynosiła aż cztery miesiące. Pytanie więc, kiedy w takim wypadku ukaże się finał?

the walking dead

Trzeba jednak przyznać, że Telltale Games ma ostatnio sporo pracy. Obecnie studio pracuje nad czterema tytułami – kolejnymi odcinkami "The Walking Dead: Season Two" i "The Wolf Among Us", a także nad następnymi grami: Tales from the Borderlands oraz Game of Thrones: A Telltale Games Series. A wszystkie mają się ukazać jeszcze w bieżącym roku. Mam szczerą nadzieję, że przynajmniej twórcy tak rozłożą premiery, że w trakcie oczekiwania na epizod jednej produkcji, otrzymamy epizod drugiej.

the walking dead

Zostawmy jednak na chwilę te rozmyślenia i spójrzmy na nowe screeny z drugiego epizodu słynnej przygodówki o zombie.

the walking dead

W przyszłym tygodniu ukaże się zwiastun drugiego odcinka. Możliwe, że przy okazji poznamy także dokładniejszą datę premiery.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...