bitwa_blizniakow

The Walking Dead GOTY na PS3 i Xbox 360

1 minuta czytania

Wydawnictwo Techland, partner firmy Telltale Games, z wielką przyjemnością informuje, że w dniu dzisiejszym na rynku pojawiła się gra "The Walking Dead" w wydaniu Game of the Year Edition. Jest ona dostępna w wersji na platformę Xbox360 oraz PS3 w cenie 129,90 zł.

the walking dead

"The Walking Dead" to nowość w planie wydawniczym Techlandu, stworzona przez studio Telltale Games. Gra bazuje na serii komiksów autorstwa Roberta Kirkmana. W dniu dzisiejszym pojawia się wyjątkowo bogate wydanie Game of the Year Edition, które po raz pierwszy zawiera wszystkie 5 epizodów oraz DLC "400 Days" na jednej płycie. Produkt należy do gatunku gier przygodowych point-and-click. Utrzymany jest w klimacie zombie survival.

Dzieło studia Telltale Games zdobyło ponad 80 nagród Game of the Year oraz dwie BAFTA, w tym za najlepszą historię. Tytuł otrzymuje bardzo wysokie oceny – Metacritic na poziomie ponad 90%!

Gracz ma okazję wcielić się w postać Lee Everetta, skazańca, który otrzymał drugą szansę od życia w świecie zniszczonym przez umarłych. Podczas gdy zwłoki powracają do życia, a ocalali nie cofną się przed niczym, aby przetrwać, tylko ochrona osieroconej dziewczynki imieniem Clementine zapewni mu odkupienie grzechów. Umarli są wszędzie, jednak nie są jedynym zmartwieniem gracza. Świat jaki znamy przepadł i nikomu nie można zaufać. Każda decyzja gracza może być jego ostatnią!

the walking dead, plakat the walking dead, plakat

"The Walking Dead" od dziś jest dostępna na rynku w bardzo atrakcyjnej cenie 129,90 zł na platformę Xbox 360 oraz PS3.

Komentarze

0
·
A wersja na PC?

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...