The Surge 2 z datą premiery

1 minuta czytania

Trzeba było poczekać aż 12 miesięcy, by w końcu poznać datę premiery szykowanej przez niemieckie Deck13 Interactive drugiej części gry "The Surge". Jak się okazuje, specjalny szkielet bojowy ponownie założymy pod koniec tegorocznych wakacji.

surge 2

Co ciekawsze, data premiery nie wypłynęła bezpośrednio od wydawcy w osobie Focus Home Interactive, lecz dokładny termin pojawił się niezapowiedzianie za pośrednictwem Microsoft Store. Tym samym gigant wskazał na 24 września 2019 roku, kiedy to "The Surge 2" zadebiutuje w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy warto poczekać raptem trzy miesiące na ten tytuł?

"Jedynka" została przyjęta przez branżę naprawdę ciepło, na łamach Game Exe zgarniając w pełni zasłużone 7/10. Ciąg dalszy walki z CREO to rzecz jasna szereg ulepszeń, wliczając w to bardziej wymagające starcia oraz rozbudowanie systemu celowania w poszczególne elementy wrogów. Niemieckie studio obiecuje, że opuścimy znane z pierwowzoru duszne lokacje i dostaniemy w końcu rozbudowane plansze poza dotychczasowymi magazynami.

surge 2

Twórcy mówią tutaj o zniszczonym mieście, więc na pewno nie zabraknie elementów otoczenia, dzięki którym zyskamy podczas starć. Sporo poprawek dostanie także silnik graficzny gry, ale nie jest to tytuł, który kupujemy do podziwiania widoków. Fani dostaną jeszcze większą liczbę ulepszeń, lecz póki co pozostaje im uzbroić się w ... cierpliwość.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...