The Surge 2

The Surge 2 – Przepustka sezonowa z DLC

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do The Surge 2, kontynuacji gry RPG akcji od studia Deck13 i Focus Home Interactive, zmierza nowa zawartość. Posiadacze gry mogą nabyć przepustkę sezonową i uzyskać dostęp do nowego DLC, przedmiotów w grze i nowości w przyszłości.

the surge 2

The Surge 2 jest trzecioosobową grą action RPG, osadzoną w ponurej przyszłości, gdzie rozwój technologiczny, zmiany społeczne i oddziaływanie na środowisko doprowadziły ludzką cywilizację na skraj przepaści. Wyposażony w egzoszkielet bohater będzie musiał polegać na modułach ulepszeń, które zdobyć można jedynie w wyniku zaciętych starć z przeciwnikami. Sequel oferuje graczowi nowe lokacje, wyzwania i przeciwników.

The Surge 2

The Surge 2 z datą premiery

Dodał: , · Komentarzy: 0

Trzeba było poczekać aż 12 miesięcy, by w końcu poznać datę premiery szykowanej przez niemieckie Deck13 Interactive drugiej części gry "The Surge". Jak się okazuje, specjalny szkielet bojowy ponownie założymy pod koniec tegorocznych wakacji.

surge 2

Co ciekawsze, data premiery nie wypłynęła bezpośrednio od wydawcy w osobie Focus Home Interactive, lecz dokładny termin pojawił się niezapowiedzianie za pośrednictwem Microsoft Store. Tym samym gigant wskazał na 24 września 2019 roku, kiedy to "The Surge 2" zadebiutuje w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy warto poczekać raptem trzy miesiące na ten tytuł?

  • 1 strona
Wczytywanie...