Świeży gameplay The Outer Worlds prosto z PAX East 2019!

1 minuta czytania

Podczas tegorocznego PAX East fanom Obsidian Entertainment sprezentowano niesamowity prezent. Bo co może być lepszego niż 20 minut czystej rozgrywki z komentarzem twórców, wśród których znajdują się takie legendy jak Tim Cain i Leonard Boyarsky? W filmie zaprezentowano małe zadanie, gdzie z głównym bohaterem współpracuje dwóch towarzyszy. Oczywiście znalazło się tam ukazanie spektrum możliwości dialogowych, systemu tworzenia postaci, dostępnych bronii i wiele, wiele innych.

the outer worlds

Główną osią fabuły "The Outer Worlds" będzie postać Phineasa Wellsa, naukowca, któremu z nieznanego powodu jest nie po drodze z zarządem planety. Planuje on przebudzenie zahibernowanej drugiej fali osadników, nie wiadomo jednak czy to było przyczyną zgrzytu z władykami czy to próba zemsty. Oczywiście nasza postać jako pierwszy przebudzony mu pomoże. Sama historia będzie liniowa, ale nasze decyzje będą mogły zmienić jej tor.

the outer worlds the outer worlds the outer worlds the outer worlds the outer worlds

Komentarze

0
·
Wiązałem duże nadzieje z tą produkcją, ale właśnie mój hype zdechł, jak niepodlewany storczyk. Patrzę na The Outer Worlds, a widzę mod do New Vegas na sterydach. Niby inny silnik, ale te same animacje, te same gadające głowy, identycznie wyglądające dialogi, system walki wzorowany na vats-ie, a nawet efekty po trafieniu z broni energetycznej te same. W F:NV również mogłem podróżować z dwoma kompanami, tak samo wyglądało wchodzenie do budynków (ekran ładowania). Byłem podjarany, ale mi przeszło. Myślałem, że przy F:NV to Bethesda ich ograniczała, ale widzę, że nawet bez kagańca Obsydian nie bardzo potrafi rozwinąć skrzydeł. Idę o zakład, że menu ekwipunku, postaci, mapy, zadania itd również będzie miało konstrukcję opartą o ten sam wzorzec. A ja nie oczekiwałem kolejnego pseudo Fallouta.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...