wow_malfurion
The Mighty Quest for Epic Loot

Ubisoft postawił już jakiś czas temu na produkcje oparte na modelu finansowania free-to-play. Licząc, że zachęceni jakością serwowanego towaru, jak i brakiem narzuconych z góry opłat, gracze wciągną się na tyle w grę, iż sami z chęcią zasilą kabzę firmy za pomocą mikropłatności.

the mighty quest for epic loot, logo

The Mighty Quest for Epic Loot to doskonały przykład takiego podejścia Ubisoftu do biznesu. Sama gra polegać ma zarówno na rozbudowie twierdzy poprzez nafaszerowanie jej zabójczymi pułapkami i strasznymi potworami (np. cyklopami czy smokami) w celu zabezpieczenia własnego skarbca; jak i na łupieniu złota z podobnie chronionych siedzib innych graczy. Obydwa aspekty gry rozgrywają się w tym samym czasie, więc przy braku należytej uwagi z jego strony i sam buszujący w czyiś dobrach złodziej może zostać okradzionym...

Zwiastun gry możecie zobaczyć i ocenić po rozwinięciu newsa. Obawiam się, że należy on do tych z rodzaju "nastrojowych", bo gameplay'u w nim za grosz...

The Mighty Quest for Epic Loot

"The Mighty Quest For Epic Loot" to nowa darmowa gra sieciowa od Ubisoftu. Czemu użyłem do niej słów "Walcz i twórz!"? Bo rozgrywka będzie się opierała na tym, że jeden z graczy, dzięki edytorowi, tworzy własne lokacje, w których ustawia pułapki, różne korytarze i stwory, a reszta graczy musi przez tą lokację przejść. Osoby przechodzące najszybciej dane etapy będą sowicie nagradzane – złotem i punktami doświadczenia, które można wydać na rozwój swojego bohatera, zakup nowych pułapek i części do własnych zamków. Brzmi ciekawie?

Plik wideo nie jest już dostępny.

I tak wygląda na powyższym gameplayu. Gra tworzona jest przez Ubisoft Montreal, znane z "Far Cry 2", "Splinter Cell" oraz "Assassin's Creed". "The Mighty Quest For Epic Loot" będzie darmowe, prawdopodobnie na zasadzie mikropłatności, dzięki którym gracze płacący otrzymają nowe pułapki i inne przydatne rzeczy. Każdy może stworzyć własne lokacje i zaprosić do gry znajomych. Najdłuższą jak dotąd stworzoną lokację, twórcy przeszli w około 18 minut.

  • 1 strona
Wczytywanie...